"Мордорянє" почуваються в Україні як удома: Російський держбанк погрожує двом суддям розправою, якщо не отримає вигідний йому вирок

Служителі Феміди заявили про погрози та тиск на їхню адресу та їх родичів від керівництва банку.

Ілюстрація:Цензор.НЕТ

Судді Господарського суду Києва заявили, що їм надходять листи з погрозами від "Сбербанку", який є дочкою "Сбербанку Росії". На сайті Вищої ради правосуддя зареєстровані повідомлення про втручання в діяльність суддів Оксани Грєхової та Ольги Конюх, передають Патріоти України.

Вони обидві пишуть, що розглядають два різні провадження за позовами "Сбербанку". Перший – до Держслужби спецзв’язку та захисту інформації про відшкодування збитків, другий – до двох українських підприємств про стягнення неустойки.

Грєхова зазначає, що 27 вересня отримала через діловодство суду повідомлення від дочки російського банку.

"З данного моменту будь-які дії, спрямовані на утиск інтересів АТ "Сбербанк", або дії, вчинені на користь опонентів АТ "Сбербанк" будуть розцінюватись керівництвом АТ "Сбербанк" в якості умисних перешкод інтересам Російської Федерації в Україні та притягнуть за собою наслідки у вигляді відкриття кримінальних проваджень стосовно таких осіб Слідчим комітетом Російської Федерації", – цитує суддя лист.

Його автори кажуть, що "з метою захисту інтересів Російської Федерації" проти Грєхової та її родичів "можуть бути введені персональні санкції".

Автор листа переконаний, що Слідчий комітет Росії надасть "компетентну оцінку" діям суддів, націленим на "особисте збагачення та утиски прав АТ "Сбербанк" і будь-кого, хто має приналежність до Російської Федерації".

Ольга Конюх, пише, що отримала лист від "Сбербанку" 28 вересня. У ньому українській судді погрожують та звинувачують її в особистому збагаченні, політичній мотивованості. "Метою зазначеного листа очевидно є здійснення позапроцесуального тиску на суддю для отримання преференцій АТ "Сбербанк" при прийнятті рішення", – вважає Конюх.

Обидва листи до суддів датовані 21 вересня та підписані нібито головою правління "Сбербанку". Наразі таку посаду обіймає Князєва Ірина Олексіївна. Сам банк ще 28 вересня заявив, що лист, який надійшов одній із суддів, є провокацією.

"Банк офіційно заявляє, що лист підроблено, банк не причетний до факту його відправлення", – йдеться у прес-релізі. Також "Сбербанк" каже, що звернувся до правоохоронців для проведення розслідування за фактом підробки.

Луганщина: окупанти штурмують Лисичанськ без форсування ріки - підтягнули "Сонцепьок"

четвер, 30 червень 2022, 23:32

Ворог продовжує активні наступальні дії на Лисичанському напрямку та намагається шляхом ураження подавити нашу оборону. Наразі противник веде наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу, бойові дії тривают

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати

четвер, 30 червень 2022, 23:24

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України. Ворог не прип...