"Моська і Слон": Експерт про мову тіла Путіна з Трампом під час зустрічі "на полях" G20 (відео)

Коли Трамп говорив, звертаючись до публіки, він не уникав зорового контакту, так само як і коли звертався до російського колеги. У свою чергу Путін взагалі не йшов на зоровий контакт, дивлячись вниз майже весь час, а також зиркаючи вгору.

Рукостискання Трампа і Путіна. Фото:скріншот

Президент США Дональд Трамп виявив домінантну поведінку, а президент РФ Володимир Путін помітно нервував під час зустрічі на саміті G20. Про це розказала експерт з мови тіла Мері Сівіело, повідомляють Патріоти України з посиланням на BBC.

Експерт зазначила, що Трамп надає велике значення рукостисканню. Тож вона звернула увагу на перше рукостискання президентів, під час якого не було виявлено ознак домінування будь-кого з них. Але одразу після цього Трамп іншою рукою взяв Путіна під лікоть, а це жест особи, що домінує.

"Якщо ви зустрічаєте когось, хто вас трохи лякає, або того, з ким ви почуваєтесь невпевнено, ви ніколи не виявите додаткову реакцію, або не торкнетеся руки знизу", - пояснює експерт.

Але Трамп повторив цей жест знову, коли вони стояли поруч, а потім поплескав Путіна по спині, знову виявивши домінуючу позицію.

Сівіело прокоментувала також, у яких позах президенти сиділи у своїх кріслах під час розмови. Трамп, за її словами, почувався значно комфортніше ніж Путін.

Російський президент значно нижчий зростом за Трампа і виглядає меншим у кріслі, тож він, схоже, намагався компенсувати це, широко розставивши руки на підлокітники крісла. Натомість, президент США нахилився вперед, поставивши лікті на коліна, що також є жестом впевненої в собі особи.

Крім того, на відміну від спокійних рухів Трампа, експерт зазначила, що Путін займав свої руки. Він крутив то один палець, то інший, виявляючи невпевненість і нервовість.

Коли Трамп говорив, звертаючись до публіки, він не уникав зорового контакту, так само як і коли звертався до російського колеги. У свою чергу Путін взагалі не йшов на зоровий контакт, дивлячись вниз майже весь час, а також зиркаючи вгору.

"Це створює враження, що він скоріше не дуже хоче бути тут, можливо нервується, або вважає те, що відбувається марним і не може дочекатися, щоб забратися звідти", - пояснила експерт.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...