Московські царі завжди шукали в середовищі української еліти зрадників. Путін продовжує цю кремлівську тактику - блогер

До прикладу Олег Соскін вважає, що російський президент шукає в Україні зрадників. ренегатів, щоб з їхньою допомогою позбавляти влади неугодних йому правителів.

Путін постійно шукає в Україні зрадників та дегенератів. Ілюстрація:http://inosmi.ru/"Московські царі завжди шукали в середовищі української еліти зрадників". Про це пише Natalia Tkachenko у групі Патріоти України - єднаймося на Facebook, коментуючи світлину з "опоблоківцем" Нестором Шуфричем, передають Патріоти України.

"... Итак, если наше предположение верно, то Путин действительно продолжает осуществлять исконную кремлевскую тактику. Эта тактика состоит в том, чтобы искать в Украине изменников, ренегатов, с их помощью смещать предыдущих правителей или наместников, а со временем за ненадобностью отправлять на историческую помойку этих ренегатов и предателей, и вновь искать им замену, опираясь при этом на пятую колону. ... "

Хіти тижня. Розвідка США з'ясувала, чому зброя "судного дня" Путіна згорає у космосі, не досягаючи цілі

неділя, 21 жовтень 2018, 18:30

Путін стверджував, що "Авангард" здатний досягти цілі зі швидкістю в 20 разів більше швидкості звуку. Він також запевняв, що надзвукова боєголовка вже надійшла в серійне виробництво. В даний час Росія не може знайти джерело найважливіших компонентів ву...

Кава з лимоном: У чому її особлива користь та смакові переваги

неділя, 21 жовтень 2018, 17:04

Любителі найміцнішого еспресо з лимоном можуть не боятися нашкодити здоров'ю, адже лікарі стверджують, що поєднання натуральної кави і кислого лимона, навпаки, вкрай корисне. «Щоб міцний напій не нашкодив, а, навпаки, приніс максимальну користь, в обов...