Московські царі завжди шукали в середовищі української еліти зрадників. Путін продовжує цю кремлівську тактику - блогер

До прикладу Олег Соскін вважає, що російський президент шукає в Україні зрадників. ренегатів, щоб з їхньою допомогою позбавляти влади неугодних йому правителів.

Путін постійно шукає в Україні зрадників та дегенератів. Ілюстрація:http://inosmi.ru/"Московські царі завжди шукали в середовищі української еліти зрадників". Про це пише Natalia Tkachenko у групі Патріоти України - єднаймося на Facebook, коментуючи світлину з "опоблоківцем" Нестором Шуфричем, передають Патріоти України.

"... Итак, если наше предположение верно, то Путин действительно продолжает осуществлять исконную кремлевскую тактику. Эта тактика состоит в том, чтобы искать в Украине изменников, ренегатов, с их помощью смещать предыдущих правителей или наместников, а со временем за ненадобностью отправлять на историческую помойку этих ренегатов и предателей, и вновь искать им замену, опираясь при этом на пятую колону. ... "

На елітні іспанські курорти обрушилося цунамі: Вода змивала на своєму шляху автомобілі, столики барів та кафе (відео)

вівторок, 17 липень 2018, 20:15

Особливо постраждали різні яхти, рибальські човни і катери. Десятки з них віднесло в море. У понеділок, 16 липня, хвиля заввишки два метри обрушилася на популярні іспанські курорти на островах Мальорка і Менорка. Вода змивала на своєму шляху автомобілі...

Москва в люті: Олександр Усик зробив крок у напрямку скасування поєдинку з росіянином Гассієвим

вівторок, 17 липень 2018, 19:16

Чи відбудеться запланований на 21 липня бій, поки що інформації нема. Нещодавно стало відомо, що Олександр Усик сьогодні приїхав на відкрите тренування, але не взяв у ньому участь. Він привітав гостей і покинув зал, передають Патріоти України. . З чим ...