Московські царі завжди шукали в середовищі української еліти зрадників. Путін продовжує цю кремлівську тактику - блогер

До прикладу Олег Соскін вважає, що російський президент шукає в Україні зрадників. ренегатів, щоб з їхньою допомогою позбавляти влади неугодних йому правителів.

Путін постійно шукає в Україні зрадників та дегенератів. Ілюстрація:http://inosmi.ru/"Московські царі завжди шукали в середовищі української еліти зрадників". Про це пише Natalia Tkachenko у групі Патріоти України - єднаймося на Facebook, коментуючи світлину з "опоблоківцем" Нестором Шуфричем, передають Патріоти України.

"... Итак, если наше предположение верно, то Путин действительно продолжает осуществлять исконную кремлевскую тактику. Эта тактика состоит в том, чтобы искать в Украине изменников, ренегатов, с их помощью смещать предыдущих правителей или наместников, а со временем за ненадобностью отправлять на историческую помойку этих ренегатов и предателей, и вновь искать им замену, опираясь при этом на пятую колону. ... "

"Поводився, як Термінатор": Очевидець вбивства копів у Одесі розповів моторошні подробиці (відео)

п’ятниця, 19 січень 2018, 23:50

Сепаратист Валентин Дорошенко холоднокровно взяв пістолет поліцейського і добив його впритул. "Сталініст" Валентин Дорошенко, який влаштував перестрілку в центрі Одеси, поранив двох копів, після чого вистрілив в упор у третього поліцейського, був убити...

Хіти тижня. Такого вибуху не витримала б жодна броня: ЗМІ показали підірвану під Донецьком українську БРДМ (відео)

п’ятниця, 19 січень 2018, 23:40

Після підриву БРДМ перевернулася й упала у воду, згодом виявили розтрощений метал, вивернуте колесо та розкидані залишки техніки та одягу. З’явилося відео з бойовою розвідувально-дозорною машиною ЗСУ, яка підірвалася на міні у Пісках поблизу Донецька. ...