Московські царі завжди шукали в середовищі української еліти зрадників. Путін продовжує цю кремлівську тактику - блогер

До прикладу Олег Соскін вважає, що російський президент шукає в Україні зрадників. ренегатів, щоб з їхньою допомогою позбавляти влади неугодних йому правителів.

Путін постійно шукає в Україні зрадників та дегенератів. Ілюстрація:http://inosmi.ru/"Московські царі завжди шукали в середовищі української еліти зрадників". Про це пише Natalia Tkachenko у групі Патріоти України - єднаймося на Facebook, коментуючи світлину з "опоблоківцем" Нестором Шуфричем, передають Патріоти України.

"... Итак, если наше предположение верно, то Путин действительно продолжает осуществлять исконную кремлевскую тактику. Эта тактика состоит в том, чтобы искать в Украине изменников, ренегатов, с их помощью смещать предыдущих правителей или наместников, а со временем за ненадобностью отправлять на историческую помойку этих ренегатов и предателей, и вновь искать им замену, опираясь при этом на пятую колону. ... "

Хіти тижня. Дайте скрепам корвалолу: На Кремль-ТБ істерика через слова Порошенка про вторинність "руского міра" (відео)

вівторок, 24 квітень 2018, 23:57

На російському телебаченні обурилися через слова президента України Петра Порошенка про те, що Росія отримала православ'я тільки завдяки Києву, а Москву необачно заснували його князі. Крім того, пропагандисти дуже бурхливо відреагували на ініціативу гл...

Зроблено в ОРДЛО: Яку небезпеку несе зброя, яку терористи виготовляють на окупованому Донбасі - розслідування (фото, відео)

вівторок, 24 квітень 2018, 20:42

Чи справді сепаратистам вдалося створити озброєння, спроможне конкурувати з всесвітньо відомими брендами? В угрупованні "ДНР" хваляться новими досягненнями власного воєнпрому. Презентує розробки особисто ватажок бойовиків Олександр Захарченко. На загал...