В окупованому Донбасі, на непідконтрольній Україні території, дрібні підприємці влаштували справжній бунт: у Донецьку, Горлівці та Макіївці бізнесмени прийшли до місцевих "чиновників", протестуючи проти непомірних податкових поборів у "ДНР". Як пишуть "Вісті", новим "законом" про податкову систему малий і середній бізнес обклали такими непомірними податками і зборами, що торговці не витримали. Новину передають Патріоти України.
Найголовніша їхня претензія - бюрократизована система і високі ставки митного збору при ввезенні товару на територію "ДНР". Бізнесмени розповідають, для того, щоб завезти товар у так звану "ДНР", необхідно завести картку ЗЕД, картку акредитації на митному посту, оплатити митні збори (0-5%), плюс послуги брокера (поки від 2,5 тисячі рублів). Термін митного декларування - доба з моменту заходу ТС.
"Хто ці закони вигадав? Ми ні Україна, ні Росія, ми - невизнана республіка і якісь люди сидять і закони придумують!" - обурюється підприємець Євгенія. Ще одна проблема - всіх підприємців змушували інвентаризувати залишки товару станом на 23 травня. У тих, хто цього не зробив, просто опечатали товар.
"А якщо у мене залишився товар із мирного життя? Яке відношення до нього має "влада"? Це товар, куплений на мої гроші. Яке мають на нього право "чиновники"? - обурюється бізнесмен Сергій.
Є й інші претензії: наприклад, "спрощенців" змушують переходити на загальне оподаткування, змушують платити податки з продажу вживаних товарів і т.д. Також бізнесменам пропонують купувати товари не в РФ або в Україні, а на базі в Донецьку. За підсумками бунту, для дрібного бізнесу трохи зменшили ставку митного збору (але для вантажів до 1000 євро) і дозволили товар інвентаризувати "на власний розсуд", а не в обов'язковому порядку.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...