"Ми попереджали російську сторону": Генерал США розповів про знищення путінських найманців у Сирії

Військовий зазначив, що США очікували атаку на цьому напрямку, оскільки цілий тиждень спостерігали приготування до неї і попереджали російську сторону про неприпустимість агресії.

Джеффрі Херріган. Фто:Хартия97Командування ВПС США заявило, що не потерпить агресії проти своїх сил, коментуючи знищення колони російських найманців вночі з 7 на 8 лютого в Сирії. Про це заявив генерал-лейтенант ВПС США Джеффрі Херріган, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт департаменту оборони США.

"Я знаю що ви збираєтеся запитати, тому я не збираюся спекулювати про те чиї це були сили і хто ними командував. Як я говорив всі ті два роки, поки я командую ВПС коаліції, ми сфокусовані на одному ворозі - ІДІЛ. Ми не збираємося битися більше ні з ким, але як Держсекретар (Джим) Меттіс сказав минулого тижня, "Якщо ви нам погрожуєте, це буде ваш найдовший і найважчий день", - заявив він.

Херріган зазначив, що США очікували атаку на цьому напрямку, оскільки цілий тиждень спостерігали приготування до неї і попереджали російську сторону про неприпустимість агресії.

За його словами, "ворожі для СДС формування" почали "абсолютно неспровоковану узгоджену атаку, застосувавши артилерію і танки через річку Євфрат проти бази СДС". У цей момент американські військові "негайно зв'язалися по гарячій лінії з російськими чиновниками, щоб попередити їх про неспровоковану атаку на відомі позиції СДС і коаліції", розповів воєначальник.

Він також розповів про сам перебіг бою.

"Ворожі сили почали атаку, обстрілявши артилерією і танками позиції "СДС", а потім в атаку перейшли підрозділи батальйонного розміру під прикриттям вогню артилерії, танків, реактивних систем залпового вогню і мінометів. Після цього посадові особи коаліції схвалили удари для знищення ворожих сил. ВПС почали атакувати наступаючі частини в координації з "СДС".

Точкові удари наносилися протягом більше трьох годин з повітря, наземної артилерії, були спрямовані літаки F-15Es, МQ-9s, Б-52, АС-130, і AH-64 Apach. Були знищені декілька артилерійських знарядь і танків", - описав картину бою генерал.

"Як тільки атакуючі почали відступати - ми припинили вогонь", - підсумував Херріган.

Хіти тижня. Відомий астропсихолог розповіла про двійників російського президента

неділя, 19 серпень 2018, 1:00

Астролог проаналізувала фото та відео з заходів, на яких був присутній Путін, і зазначила, що вони доводять факт наявності двійників у президента РФ, так як вони мають помітні зовнішні відмінності. "Скажімо, зрозуміти, що у Путіна є двійники, можна по ...

Хіти тижня. Топтав український прапор: Ліквідовано "Діда Макара" з Горлівки (фото)

субота, 18 серпень 2018, 22:00

Дані про бойовика також є в базі сайту "Миротворець". У зоні ООС на Донбасі під час бойових дій був ліквідований бойовик Макар Володимир Анатолійович, відомий на прізвисько "Дід Макар". Про це повідомив український блогер Necro Mancer на своїй сторінці...