"Ми вимагаємо": Співачка Приходько записала пародію на українських політиків при підготовці передвиборчої реклами (відео)

Артистка продемонструвала, як деякі державні діячі готуються до запису своїх передвиборчих роликів.

Анастасія Приходько. Фото:starbom.comАнастасія Приходько, яка зібралася в політику, спробувала себе тепер ще в якості актриси. Правда, у власноруч змонтованому ролику. На сторінці в Facebook Приходько виклала гумористичне відео, на якому пародіює політиків, зазначають Патріоти України.

Артистка продемонструвала, як деякі державні діячі готуються до запису своїх передвиборчих роликів. У відео Приходько поправляє макіяж, зачіску і намагається ознайомитися з текстом, написаним помічником.

Слід нагадати, в кінці липня Настя Приходько заявила про свої політичні амбіції. Артистка поки не розкриває, чи піде на парламентські вибори наступного року. У той же час співачка каже, що "в думках дуже багато чого є", і пообіцяла розповісти подробиці, коли буде більш впевненою в наступних кроках.

Здатний на дрібні капості: Як відповість Путін на появу баз НАТО біля українських кордонів, - російський публіцист

середа, 19 вересень 2018, 20:23

Активіст прокоментував наміри Польщі збільшити присутність сил Альянсу на своїй території. У Росії немає ресурсів відповісти Польщі на можливе розміщення баз НАТО на її території, але вона може влаштувати дрібні капості. Про це заявив російський активі...

"Украина со временем станет русской. Тоже будет вместе с Крымом": Ведучий "антимайдану" на росТБ озвучив чергову пропагандистську маячню (відео)

середа, 19 вересень 2018, 18:32

Кот висловив жаль, що в Україні поки що "нормальні люди", які розділяють його погляди, не прийшли до влади. Скандальний український ведучий Юрій Кот, який був голосом "антимайдану", а після перемоги Революції Гідності втік до Росії, відзначився неадекв...