"Ми вимагаємо": Співачка Приходько записала пародію на українських політиків при підготовці передвиборчої реклами (відео)

Артистка продемонструвала, як деякі державні діячі готуються до запису своїх передвиборчих роликів.

Анастасія Приходько. Фото:starbom.comАнастасія Приходько, яка зібралася в політику, спробувала себе тепер ще в якості актриси. Правда, у власноруч змонтованому ролику. На сторінці в Facebook Приходько виклала гумористичне відео, на якому пародіює політиків, зазначають Патріоти України.

Артистка продемонструвала, як деякі державні діячі готуються до запису своїх передвиборчих роликів. У відео Приходько поправляє макіяж, зачіску і намагається ознайомитися з текстом, написаним помічником.

Слід нагадати, в кінці липня Настя Приходько заявила про свої політичні амбіції. Артистка поки не розкриває, чи піде на парламентські вибори наступного року. У той же час співачка каже, що "в думках дуже багато чого є", і пообіцяла розповісти подробиці, коли буде більш впевненою в наступних кроках.

Хіти тижня. "Очень сильные! Житья от них нет, почти каждый день хороним", - терористи "ДНР" в істериці через снайперів ЗСУ (відео)

неділя, 21 квітень 2019, 23:05

Терористи "ДНР" зазнають величезних втрат від снайперів ЗСУ на лінії фронту. Майстерність стрільців ООС лякає окупантів. Що примітно, з його слів, працював стрілок ООС з пристойної відстані - бойовик перебував далеко від лінії фронту і йшов, не криючис...

З архіву ПУ. Славно погуляв, батьку отамане: До річниці лютої страти у Варшаві першого козацького гетьмана, що підняв булаву за права українців

неділя, 21 квітень 2019, 22:55

Як це буде ще не раз в українській історії, очільника національного руху зрадили свої, за обіцянку амністії перед польською короною. Шляхетне панство повелось у притаманній манері окупантів, зрадило своєму слову і знищила більшу частину повстанців. 21 ...