"Ми вимагаємо": Співачка Приходько записала пародію на українських політиків при підготовці передвиборчої реклами (відео)

Артистка продемонструвала, як деякі державні діячі готуються до запису своїх передвиборчих роликів.

Анастасія Приходько. Фото:starbom.comАнастасія Приходько, яка зібралася в політику, спробувала себе тепер ще в якості актриси. Правда, у власноруч змонтованому ролику. На сторінці в Facebook Приходько виклала гумористичне відео, на якому пародіює політиків, зазначають Патріоти України.

Артистка продемонструвала, як деякі державні діячі готуються до запису своїх передвиборчих роликів. У відео Приходько поправляє макіяж, зачіску і намагається ознайомитися з текстом, написаним помічником.

Слід нагадати, в кінці липня Настя Приходько заявила про свої політичні амбіції. Артистка поки не розкриває, чи піде на парламентські вибори наступного року. У той же час співачка каже, що "в думках дуже багато чого є", і пообіцяла розповісти подробиці, коли буде більш впевненою в наступних кроках.

Хіти тижня. Таємниця перевалу Дятлова: З'явилася нова версія загибелі туристів (фото)

неділя, 20 січень 2019, 5:00

В один із кадрів зі студентами випадково потрапила людина, нібито озброєна автоматом Калашникова. Таємниця перевалу Дятлова, де загинули туристи, могла би бути вже розкритою, якби слідство не припустилося однієї важливої помилки. Таку думку у своєму бл...

Абоненти у паніці: В Україні перестав працювати відомий інтернет-провайдер

неділя, 20 січень 2019, 0:31

Велика кількість абонентів залишилася без зв'язку зі всесвітньою мережею через перевантаження трафіку. В Україні 19 січня відбулися збої в роботі телекомунікаційної компанії "Укртелеком". Про це повідомили в прес-службі "Укртелекому", передають Патріот...