"На базі автомобіля ГАЗ або еквівалент": Поліція Одещини планує придбати автозаки виробництва РФ? (документ)

Очікувана вартість закупівлі - 1 мільйон 724 тисячi гривень.

Російський автозак. Фото: Карготека.

Головне управління Національної поліції України в Одеській області оголосило тендер з придбання автомобілів спеціального призначення. Відповідний тендерний запит був опублікований в системі держзакупівель Prozorro, передають Патріоти України.

Згідно з оголошенням призначення придбаних авто буде перевезення затриманих. Всього планується придбати два таких автомобіля. Очікувана вартість закупівлі 1 мільйон 724 тисячi гривень.

Аукціон планується провести 2 червня 2017 року, а вже до 30 червня компанія-переможець повинна буде доставити автомобілі до місця вказаного в тендерній документації. Передбачається, що це будуть автомобілі спеціального призначення для перевезення ув'язнених під варту осіб на базі автомобіля ГАЗ-А21R22-50 або еквівалент такого авто.


РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...