На борту літака, яким летів суперник Путіна на виборах, стався небезпечний інцидент - ЗМІ

Під час польоту в салоні сталася розгерметизація, літак різко пішов вниз і пасажирам стало погано.

Григорій Явлінський. Фото:dw.com

Літак з Григорієм Явлінським, якого аналітична компанія Stratfor називає головним суперником нинішнього президента Росії Володимира Путіна, розгерметизувався під час польоту з Грозного до Москви. Про це розповів член партії "Яблуко", повідомляють Патріоти України з посиланням на РБК.

За його словами, під час польоту в салоні сталася розгерметизація, літак різко пішов вниз і пасажирам стало погано. Очевидці також відзначають, що під час розгерметизації в салоні висипалися маски з киснем.

За словами авіакомпанії "Ютейр", на борту спрацював сигнал про проблеми в роботі системи регулювання тиску. Пілоти прийняли рішення про екстрену посадку і стали різко знижуватися, але через дві хвилини сигнал пропав і посадка пройшла в штатному режимі. Згідно з даними сайту Flightradar, літак дійсно різко знижувався.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...