На червоній гілці метро у Києві сталася НП

Пасажири з місця подій повідомляли, що рух поїздів постійно переривали.

Ілюстрація:mirmetro.net

У четвер, 11 січня, в Києві на червоній лінії метрополітену сталася надзвичайна подія. Через поломку поїзда, рух на станціях "Дарниця" та "Чернігівська" було тимчасово зупинено. Про це прес-служба київського метрополітену повідомляє на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Увага! Червона гілка. Їдемо "Лісова" -"Дарниця", "Академмістечко" - "Хрещатик". Ділянка "Лівобережна" - "Арсенальна" - зупинка через несправність потяга." - сказано у повідомленні.

Пасажири з місця подій повідомляли, що рух поїздів постійно переривали. А у вагонах звучало повідомлення:"Зберігайте будь-ласка спокій. Поїзд буде відправлено через декілька хвилин.

Через деякий час у прес-службі метрополітену повідомили, що рух було відновлено в звичайному режимі.

Лайно зі всій Європи: Дунай тоне у фекаліях, Україна закриває пляжі

понеділок, 23 липень 2018, 19:59

Кількість кишкових паличок - більше 5000 в дм куб, що перевищує нормативні вимоги до складу і властивостей води водних об'єктів. Фахівці не рекомендують купатися в річці Дунай і озері Ялпуг, оскільки показники фекального забруднення води в даних водой...

Росія занадто слабка, щоб влазити у велику війну, тому використовує гібридні методи впливу - The Atlantic

понеділок, 23 липень 2018, 18:59

Росія багато втратила після розпаду СРСР і навряд чи колись набере подібні позиції, проте президент Путін прекрасно це розуміє і намагається зіграти на тому, в чому РФ поки що сильна. Президент Росії розуміє, що його країна дуже слабка в економічному і...