На догоду Москві? Білорусь стягнула ракетні війська і артилерію на кордон з Україною

Особливістю цих навчань став "значний просторовий розмах їх проведення.

Білорусь проводить масштабні навчання на кордоні з Україною. Ілюстрація:http://podrobnosti.ua/

Білоруські військові проводять масштабне командно-штабне навчання з ракетними військами і артилерією. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства оборони республіки, передають Патріоти України з посиланням на Подробности.

Навчання проходять в кількох районах розташованих уздовж українського кордону Гомельської та Брестської областей.

"Відповідно до плану підготовки ракетних військ і артилерії в навчальному році з 3 по 5 лютого в білоруському Поліссі проводиться командно-штабне навчання з ракетними військами і артилерією збройних сил", - йдеться в повідомленні.

Особливістю цих навчань став "значний просторовий розмах їх проведення, а також спільне застосування різнорідних сил і засобів в єдиному задумі".

До участі в навчанні залучаються комплекси тактичних ракет "Точка-У", реактивні системи залпового вогню "Смерч", "Ураган" і "Белград", далекобійні знаряддя "МСТА-Б". Всього в навчанні будуть задіяні до 270 одиниць техніки і понад 800 чоловік особового складу.

Для задіяних військових частин це завершальний етап польових виходів, під час яких ракетники і артилеристи провели планові заняття з бойової підготовки, завершили злагодження та підготовку до виконання майбутніх завдань.

За даними прес-служби, всі військові частини вже змінили звичні їм полігони і зайняли вихідні райони за навчанням. Для участі в навчанні військових частин здійснили багатокілометрові марші і пересування комбінованим способом.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...