На Донбасі між кадровими російськими військовими загострилися конфлікти, - розвідка

Внаслідок одного з конфліктів декілька невдоволених командирів з числа росіян планують самовільно залишити підрозділи та повернутись до Росії.

Ілюстрація:http://www.ipukr.comНа тимчасово окупованих територіях Донбасу спостерігається зростання протиріч та конфліктів між кадровими військовослужбовцями збройних сил Росії. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у Facebook, передають Патріоти України.

У розвідці навели приклади таких конфліктів. Так, у 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) першого армійського корпусу командири ланки "рота - взвод" обурені поведінкою "радників". Командири звинувачують їх у розгульному пияцтві та недолугому керівництві, яке призводить до невиправданих втрат особового складу.

Зазначається, що внаслідок конфлікту декілька невдоволених командирів з числа росіян планують самовільно залишити підрозділи та повернутись до Росії.

Окрім того, повідомляється, що у з’єднаннях і частинах першого армійського корпусу бойовиків (Донецьк) під особистим контролем командира корпусу проводиться заміна командирів підрозділів. Усе задля того, щоб викорінити прояви невдоволення методами управлінської діяльності російського окупаційного командування. Водночас такі кадрові перестановки викликають обурення особового складу.

Аналіз фронту: ЗСУ планують котел для РФ, загрози на ЗАЕС, звільнення Херсонщини

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:24

ЗСУ, Д. Снєгирьов, аналіз фронту,ЗАЕС, Херсонщина,Бахмут, ЗСУ, РФ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Заяви РФ про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:17

Тобто розмови про те, що Бахмут в оперативному оточенні не відповідають дійсності. Ворог намагається створити оперативне оточення з флангів, але поки просування є лише з одного боку на відстань до 4 кілометрів. Це — не критично. За минулу добу підрозді...