На шляху занадто міцне угруповання: Генерал Марчук застеріг гарячі голови від "походу на Ростов" (відео)

Екс-міністр оборони наголосив, що Україні для наступу на Донбасі доведеться підготувати велику армію резервістів і відповідну інфраструктуру.

Євген Марчук. Фото:ZikРосія створила на окупованому Донбасі 40-тисячне угруповання професійних військ, яке стане серйозною проблемою для ЗСУ в разі наступу. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив представник України в Мінській контактній групі, екс-глава СБУ, екс-міністр оборони Євген Марчук, зазначають Патріоти України.

"Доводилося чути "Дайте нам команду, ми дійдемо до Ростова" і так далі. Потрібно бути реалістами, працювати не з ілюзіями, патріотичними, прекрасними... Той, хто знає реалії - це зовсім інші аргументи.

По-перше, будь-яка наступальна операція, потрібно ж підготувати наступальну операцію, як кажуть ці хлопці щодо Ростова, потрібно ж підготувати. З того боку - два армійські корпуси, 36 тисяч, це мінімум, а, може бути, і 40 організовані, структуровані, навчені, обкатані в боях, під російськими офіцерами, які без знаків ідентифікації. Це вже не трактористи і комбайнери, як говорив Путін", - заявив Марчук.

Він також поскаржився, що російська військова розвідка бачить те, що відбувається в ЗСУ, як на долоні, оскільки постійно моніторить нашу територію в розвідувальному сенсі.

"В якому? І радіоелектронна розвідка, і, ясна річ, агентурна. Літаки російської авіації, розвідувальної, приблизно два-три рази на місяць підходять до лінії фронту, але на великій висоті. Ясна річ, що вони проводять і оптичну, і радіоелектронну розвідку вглиб", - сказав Марчук.

За його словами, крім усього іншого, для наступу доведеться підготувати велику армію резервістів і відповідну інфраструктуру.

"Що значить підготувати наступальну операцію до Ростова? Я вже не кажу до Ростова - хоча б Донецьк звільнити. Потрібно провести додаткову мобілізацію, додаткові ресурси потрібно підтягнути. Будь-який наступ без резервів - це авантюра.

А що означають наступальні війська? Їм же потрібно надати структури наступальної конструкції, не оборонної, а наступальної. Це інші форми військових організмів. Природно, все це приховано зробити сьогодні неможливо", - резюмував Марчук.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.