На вулиці Києва Нацгвардія вивела озброєні патрулі (фото)

Заходи безпеки посилили, зокрема, в урядовому кварталі, на залізничному і автовокзалах.

Фото:inforesist.org

У Києві посилили заходи безпеки для недопущення дестабілізації оперативної обстановки. Про це повідомив представник МВС Артем Шевченко, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Було доручення міністра внутрішніх справ щодо забезпечення громадської безпеки та порядку в місті Києві спільними патрулями Нацполіції і Нацгвардії. Це було зроблено для забезпечення цими нарядами громадського порядку в Києві, протидії злочинності та недопущення дестабілізації оперативної обстановки", - сказав він.

Як зазначив Шевченко, заходи ввели 16 березня, і триватимуть вони до "особливого розпорядження". "Залучені додаткові спільні наряди з Національною гвардією, зокрема озброєні автоматичною зброєю і боєприпасами", - сказав він.

Прес-секретар поліції Києва Оксана Блищик повідомила, що заходи безпеки посилили, зокрема, в урядовому кварталі, на залізничному і автовокзалах.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.