На вулиці Києва Нацгвардія вивела озброєні патрулі (фото)

Заходи безпеки посилили, зокрема, в урядовому кварталі, на залізничному і автовокзалах.

Фото:inforesist.org

У Києві посилили заходи безпеки для недопущення дестабілізації оперативної обстановки. Про це повідомив представник МВС Артем Шевченко, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Було доручення міністра внутрішніх справ щодо забезпечення громадської безпеки та порядку в місті Києві спільними патрулями Нацполіції і Нацгвардії. Це було зроблено для забезпечення цими нарядами громадського порядку в Києві, протидії злочинності та недопущення дестабілізації оперативної обстановки", - сказав він.

Як зазначив Шевченко, заходи ввели 16 березня, і триватимуть вони до "особливого розпорядження". "Залучені додаткові спільні наряди з Національною гвардією, зокрема озброєні автоматичною зброєю і боєприпасами", - сказав він.

Прес-секретар поліції Києва Оксана Блищик повідомила, що заходи безпеки посилили, зокрема, в урядовому кварталі, на залізничному і автовокзалах.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...