На вимогу медіа проти політичної сили Юлії Тимошенко ГПУ відкрила кримінальне провадження

"Батьківщині" інкримінують внесення завідомо неправдивих даних у службові документи фінансової звітності.

В Юлії Тимошенко виникли деякі проблеми. Фото: 112 Україна.

Через неточності у фінансовій звітності "Батьківщини" проти політичної сили Юлії Тимошенко відкрили кримінальне провадження. Про це повідомляє bihus.info, передають Патріоти України.

Порушити справу Генеральну прокуратуру зобов'язали згідно рішення Печерського суду Києва. Підставою для подібного вироку стала скарга від українських кореспондентів, які викрили суттєві порушення у партійному звіті.

"Батьківщині" інкримінують внесення завідомо неправдивих даних у службові документи. Ініціатори розслідування стверджують, що основні порушення стосуються реальних фінансових внесків для розвитку партії, а так званими донорами, як припускають журналісти, могли стати навіть прості пенсіонери.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.