На вимогу медіа проти політичної сили Юлії Тимошенко ГПУ відкрила кримінальне провадження

"Батьківщині" інкримінують внесення завідомо неправдивих даних у службові документи фінансової звітності.

В Юлії Тимошенко виникли деякі проблеми. Фото: 112 Україна.

Через неточності у фінансовій звітності "Батьківщини" проти політичної сили Юлії Тимошенко відкрили кримінальне провадження. Про це повідомляє bihus.info, передають Патріоти України.

Порушити справу Генеральну прокуратуру зобов'язали згідно рішення Печерського суду Києва. Підставою для подібного вироку стала скарга від українських кореспондентів, які викрили суттєві порушення у партійному звіті.

"Батьківщині" інкримінують внесення завідомо неправдивих даних у службові документи. Ініціатори розслідування стверджують, що основні порушення стосуються реальних фінансових внесків для розвитку партії, а так званими донорами, як припускають журналісти, могли стати навіть прості пенсіонери.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...