Начальник кримінальної поліції розповів, як РФ використовує "злодіїв в законі" в Україні

Все частіше надходить інформація про створення лідерами кримінального середовища власної контррозвідки, до складу якої входять справжні професіонали - колишні працівники правоохоронних органів.

Вадим Троян. Фото: РБК.

Росія посилює свій вплив на кримінальний світ в Україні, а через нього - і на погіршення криміногенної ситуації на території країни. Так серед "злодіїв у законі" і "кримінальних авторитетів" є громадяни не лише України, але також Грузії, Азербайджану, Вірменії, і найбільше з РФ. Про це заявив перший заступник глави Національної поліції, начальник кримінальної поліції Вадим Троян, передають Патріоти України з посиланням на ZN.ua.

"В Україні простежується насичення і активізація діяльності організаторів і керівників злочинних угрупувань, які отримали громадянство і статус "злодія в законі" на території Російської Федерації. У зв'язку з цим вони знаходяться під впливом спецслужб РФ і використовуються останніми для збору інформації і дестабілізації криміногенної ситуації в регіонах України", - зазначив Троян.

Він повідомив, що все частіше надходить інформація про створення лідерами кримінального середовища власної контррозвідки, до складу якої входять справжні професіонали - колишні працівники правоохоронних органів, завчасно нейтралізують активність спеціальних служб і підрозділів.

"Майже у кожного більш-менш впливового "злодія в законі" є високопоставлений покровитель, а іноді - і зв'язки з представниками медіа, які на замовлення організовують розміщення потрібних публікацій, зокрема таких, які дискредитують ту чи іншу посадову особу", - додав Троян.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...