"Надя спалилась", - Мосійчук навів переписку Савченко начебто з її російським куратором (фото)

На думку нардепа, "навіть побіжний аналіз вказує на те, що листування Савченко з Дмитром Гордоном стосується кума Путіна - Віктора Медведчука".

Надія Савченко. Фото:from-uaНародний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук опублікував фрагмент листування своєї колеги, позафракційного нардепа Надії Савченко з відомим журналістом Дмитром Гордоном. Листування він виклав у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"Надя спалилася! Це не просто корупція, це політична корупція, що загрожує національній безпеці і обороні!!! НАБУ, СБУ, ГПУ, ау?"- написав Мосійчук.

За його словами, автор знімка - парламентський фотограф Богдан Бортаков.

"Це народний депутат Надія Савченко веде переписку з відомим журналістом Дмитром Гордоном і сподівається на якісь пропозиції.

У відповідь Гордон повідомляє, що особа, яка передає пропозиції Савченко, на цьому тижні передати їх не може, оскільки весь цей час задіяна в Мінському процесі", - зазначив Мосійчук.

На думку нардепа, "навіть побіжний аналіз вказує на те, що листування Савченко-Гордон стосується кума Путіна - Віктора Медведчука".

"Як кажуть, Надя "спалила" не тільки свій сарай і будинок, але і свого господаря!" - підсумував Мосійчук.Хіти тижня. "Чорний дятел" від "укрофашистів з любов'ю": В Івано-Франківську розробили нову високоточну зброю для російських загарбників

понеділок, 22 січень 2018, 10:00

Конструктивно це пусковий контейнер із опорною плитою, всередині якого розміщується керований боєприпас. Він обладнаний повнокольоровою відеокамерою, "картинка" з якої відображається на рідкокристалічному дисплеї пульта управління. Комплекс одноразовог...

Хіти тижня. Кожен постріл - $150 000-200 000: Як українські військові навчатимуться управлятися з Javelin (відео)

понеділок, 22 січень 2018, 1:00

Ця дуже коштовна модерна зброя все ж у 8-15 разів дешевша ніж модернізовані танки Т-72 та Т-90, що переважають в армії РФ, не кажучи про навчені екіпажі, котрим на виживання шансів практично не залишається. Працювати з американськими протитанковими сис...