"Надя спалилась", - Мосійчук навів переписку Савченко начебто з її російським куратором (фото)

На думку нардепа, "навіть побіжний аналіз вказує на те, що листування Савченко з Дмитром Гордоном стосується кума Путіна - Віктора Медведчука".

Надія Савченко. Фото:from-uaНародний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук опублікував фрагмент листування своєї колеги, позафракційного нардепа Надії Савченко з відомим журналістом Дмитром Гордоном. Листування він виклав у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"Надя спалилася! Це не просто корупція, це політична корупція, що загрожує національній безпеці і обороні!!! НАБУ, СБУ, ГПУ, ау?"- написав Мосійчук.

За його словами, автор знімка - парламентський фотограф Богдан Бортаков.

"Це народний депутат Надія Савченко веде переписку з відомим журналістом Дмитром Гордоном і сподівається на якісь пропозиції.

У відповідь Гордон повідомляє, що особа, яка передає пропозиції Савченко, на цьому тижні передати їх не може, оскільки весь цей час задіяна в Мінському процесі", - зазначив Мосійчук.

На думку нардепа, "навіть побіжний аналіз вказує на те, що листування Савченко-Гордон стосується кума Путіна - Віктора Медведчука".

"Як кажуть, Надя "спалила" не тільки свій сарай і будинок, але і свого господаря!" - підсумував Мосійчук.Лайно зі всієї Європи: Дунай тоне у фекаліях, Україна закриває пляжі

понеділок, 23 липень 2018, 19:59

Кількість кишкових паличок - більше 5000 в дм куб, що перевищує нормативні вимоги до складу і властивостей води водних об'єктів. Фахівці не рекомендують купатися в річці Дунай і озері Ялпуг, оскільки показники фекального забруднення води в даних водой...

Росія занадто слабка, щоб влазити у велику війну, тому використовує гібридні методи впливу - The Atlantic

понеділок, 23 липень 2018, 18:59

Росія багато втратила після розпаду СРСР і навряд чи колись набере подібні позиції, проте президент Путін прекрасно це розуміє і намагається зіграти на тому, в чому РФ поки що сильна. Президент Росії розуміє, що його країна дуже слабка в економічному і...