Наїлися "русского мира": Мешканці "ЛНР" написали лист до ватажка "республіки" з проханням повернутися назад в Україну (фото)

У зверненні свою позицію прохачі мотивували тим, що втомилися жити в бідності та постійному страху.

Ілюстрація:АнтикорУ соціальній мережі Facebook з'явилося фото звернення жителів Луганської області до терористів, щоб останні покинули їх селище і повернули під контроль України. Як стало відомо, з такими вимогами виступили жителі селища Золоте-5, інформують Патріоти України.

Вони написали лист особисто Леоніду Пасічнику, який є ватажком «Луганської народної республіки». Скріншот звернення опублікував в мережі волонтер Юрій Мисягін, підписавши знімок: «Блакитний вертоліт, який розкидає гроші, не прилетів, мрії про райське життя в "русском мире" випарувалися і жителі селища Золоте-5, яке поки не підконтрольне Україні - написали листа голові "ЛНР", щоб їхнє селище повернули під контроль України".

Відзначається, що причиною, за якою жителі окупованої частини Луганської області вирішили відмовитися від «русского мира», є те, що вони втомилися жити в постійному страху і бідності. Вони відзначають, що страждають від насильства з боку бойовиків «ЛНР».

Судячи з фото, під даною заявою підписалося кілька десятків жителів Золотого-5.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...