Наїлися "русского мира": Мешканці "ЛНР" написали лист до ватажка "республіки" з проханням повернутися назад в Україну (фото)

У зверненні свою позицію прохачі мотивували тим, що втомилися жити в бідності та постійному страху.

Ілюстрація:АнтикорУ соціальній мережі Facebook з'явилося фото звернення жителів Луганської області до терористів, щоб останні покинули їх селище і повернули під контроль України. Як стало відомо, з такими вимогами виступили жителі селища Золоте-5, інформують Патріоти України.

Вони написали лист особисто Леоніду Пасічнику, який є ватажком «Луганської народної республіки». Скріншот звернення опублікував в мережі волонтер Юрій Мисягін, підписавши знімок: «Блакитний вертоліт, який розкидає гроші, не прилетів, мрії про райське життя в "русском мире" випарувалися і жителі селища Золоте-5, яке поки не підконтрольне Україні - написали листа голові "ЛНР", щоб їхнє селище повернули під контроль України".

Відзначається, що причиною, за якою жителі окупованої частини Луганської області вирішили відмовитися від «русского мира», є те, що вони втомилися жити в постійному страху і бідності. Вони відзначають, що страждають від насильства з боку бойовиків «ЛНР».

Судячи з фото, під даною заявою підписалося кілька десятків жителів Золотого-5.

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...