Нахабство - друге щастя: В "ДНР" заявили про готовність обміняти 228 своїх бойовиків на вісьмох українських полонених

Представниця терористів Морозова додала, що "ДНР" наполягатиме на обміні за формулою "всіх на всіх".

Обмін полоненими. На фото - Дарія Морозова. Ілюстрація::Волинські Новини

Окупаційна "влада" "ДНР" готова до обміну 228 бойовиків на 8 українських полонених. Про це заявила сьогодні журналістам так звана "уповноважений з прав людини в "ДНР", представник псевдореспубліки в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Дарія Морозова, повідомляють Патріоти України з посиланням на Остров.

"Що стосується пропозиції про обмін 228 осіб, ми згодні забрати цих людей, тому що це ті люди, які були процесуально очищені українським правосуддям", - заявила вона.

За її словами, "ДНР" готова передати українській стороні "вісім процесуально очищених українських полонених". Вона додала, що "ДНР" наполягатиме на обміні за формулою "всіх на всіх".

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.