​Накрилася ще одна «тиха гавань» високопоставлених росіян: В Португалії обшуки футбольної еліти через відмивання брудних грошей

Поліція Португалії обшукала 22 футбольні клуби, серед яких всесвітньовідомі Benfica і Sporting. Прокуратура підозрює функціонерів від спорту в масовому відмиванні грошей і зв'язках з криміналітетом Росії.

Олександр ТолстіковУ світі триває цілеспрямована атака на російську мафію, тісно пов'язаної з правлячою верхівкою Москви. Чергову скандальну новину повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости та агенцію Reuters.

"Прокуратура Португалії 3 травня повідомила, що обшуки провели в офісах 22 клубів, у тому числі лісабонських Benfica і Sporting. Джерело в поліції повідомило, що у центрі розслідування клуб Uniao de Leiria, власником якого є російський бізнесмен Олександр Толстіков", - зазначається у повідомленні.

Журналісти Reuters не змогли зв'язатися з Толстіковим ні телефоном, ні електронною поштою.

Російська газета "Известия" повідомляє, що клуб Uniao de Leiria підозрюють у шахрайстві, підробці документів, відмиванні коштів, зв'язках з організованими злочинними угрупованнями, а розслідування португальської поліції стосується трансферів гравців.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...