"Наполеонівські" плани:Терористи "ДНР" зібралися виробляти автобуси та трактори

​Але чомусь з брендом ще не визначилися.

Олександр Тімофєєв. Фото:DNR-LIVE

Представники угруповання "ДНР" заявляють про намір збирати автотранспорт на непідконтрольній Україні території. Про це в ефірі телеканалу "Юніон" повідомив "віце-прем'єр" "республіки" Олександр Тімофєєв, інформують Патріоти України.

"Сейчас прорабатывается сборка в Донецкой народной республике автотранспорта. Я думаю, что к концу лета будут запущены первые автобусы, будет организован выпуск тракторов и сельхозтехники", - сказав він

За його словами, 60% комплектуючих будуть виготовляти на непідконтрольній Україні території, зазначають Новини Донбасу.

"Это не абсолютный плагиат. Это не то, что привезли два колеса, прикрутили. Половина комплектующих производится в Донецкой народной республике. Какие-то базовые части мы берем. Но большая часть, до 60 %, будет производиться у нас", - сказав він.

У той же час, яку назву матиме цей автотранспорт, він сказати не зміг.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...