"Наполеонівські" плани:Терористи "ДНР" зібралися виробляти автобуси та трактори

​Але чомусь з брендом ще не визначилися.

Олександр Тімофєєв. Фото:DNR-LIVE

Представники угруповання "ДНР" заявляють про намір збирати автотранспорт на непідконтрольній Україні території. Про це в ефірі телеканалу "Юніон" повідомив "віце-прем'єр" "республіки" Олександр Тімофєєв, інформують Патріоти України.

"Сейчас прорабатывается сборка в Донецкой народной республике автотранспорта. Я думаю, что к концу лета будут запущены первые автобусы, будет организован выпуск тракторов и сельхозтехники", - сказав він

За його словами, 60% комплектуючих будуть виготовляти на непідконтрольній Україні території, зазначають Новини Донбасу.

"Это не абсолютный плагиат. Это не то, что привезли два колеса, прикрутили. Половина комплектующих производится в Донецкой народной республике. Какие-то базовые части мы берем. Но большая часть, до 60 %, будет производиться у нас", - сказав він.

У той же час, яку назву матиме цей автотранспорт, він сказати не зміг.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.