"Наркотики та нанесення тілесних ушкоджень": У кримського “високопосадовця” виявили бурхливе кримінальне минуле

Всі кримінальні епізоди проти новоспеченого чиновника зареєстровані ще до анексії півострова.

Нижньогірський район. Фото: GalleryUA.com.

Голова Нижньогірського району анексованого Криму Олександр Петров виявився злочинцем у минулому. Про це пишуть «Известия», передають Патріоти України.

«За даними МВС України, він має судимість за статтею «Незаконне зберігання та перевезення наркотиків» і засуджений на один рік позбавлення волі умовно і штрафу 1000 гривень. Рішення виніс міський суд Євпаторії в 1999 році», – йдеться в повідомленні.

Однак це ще не все. 12 січня 2010 року Петров «неправомірно втрутився в діяльність державних інспекторів на автотранспорті» і був оштрафований на 340 гривень. «Ще один епізод пов’язаний з нанесенням тілесних ушкоджень проректору Кримського федерального університету Володимиру Поліщуку 9 березня 2014 року. Потерпілому діагностували перелом нижнього хребця і розтягнення зв’язок ноги», – пише видання.

Зазначається, що всі кримінальні епізоди зареєстровані до анексії півострова. «Судимість та правопорушення не стали перешкодою для обрання Петрова першого разу головою районної ради Нижньогірського району Криму, ще в складі України. Восени 2014 року його вдруге обрали на цю посаду – вже в складі Російської Федерації», – додано. В даний час «влада Криму» планує винести питання про відповідність займаній посаді Олександром Петровим.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а