"Наркотики та нанесення тілесних ушкоджень": У кримського “високопосадовця” виявили бурхливе кримінальне минуле

Всі кримінальні епізоди проти новоспеченого чиновника зареєстровані ще до анексії півострова.

Нижньогірський район. Фото: GalleryUA.com.

Голова Нижньогірського району анексованого Криму Олександр Петров виявився злочинцем у минулому. Про це пишуть «Известия», передають Патріоти України.

«За даними МВС України, він має судимість за статтею «Незаконне зберігання та перевезення наркотиків» і засуджений на один рік позбавлення волі умовно і штрафу 1000 гривень. Рішення виніс міський суд Євпаторії в 1999 році», – йдеться в повідомленні.

Однак це ще не все. 12 січня 2010 року Петров «неправомірно втрутився в діяльність державних інспекторів на автотранспорті» і був оштрафований на 340 гривень. «Ще один епізод пов’язаний з нанесенням тілесних ушкоджень проректору Кримського федерального університету Володимиру Поліщуку 9 березня 2014 року. Потерпілому діагностували перелом нижнього хребця і розтягнення зв’язок ноги», – пише видання.

Зазначається, що всі кримінальні епізоди зареєстровані до анексії півострова. «Судимість та правопорушення не стали перешкодою для обрання Петрова першого разу головою районної ради Нижньогірського району Криму, ще в складі України. Восени 2014 року його вдруге обрали на цю посаду – вже в складі Російської Федерації», – додано. В даний час «влада Криму» планує винести питання про відповідність займаній посаді Олександром Петровим.

"Закриття КПВВ дозволило знизити рівень захворюваності на COVID-19 у Луганській області", - Снєгирьов

середа, 25 листопад 2020, 14:30

Призупинення пропуску людей на КПВВ у Станиці Луганській дало можливість призупинити розповсюдження COVID-19. Зі слів Жданова, близько 20 % від загальної кількості захворілих на Луганщині –це мешканці окупованих територій, які перетинали умовну лінію розм

"Український план "Б", або Чи дійдуть миротворці до Донбасу", - Снєгирьов

вівторок, 24 листопад 2020, 11:12

Навіть у американських політиків є розуміння того, що миротворчі місії ніколи не вирішували конфлікти, а лише заморожували їх. «Дуже рідко розгортання миротворців робить щось інше, окрім як закріплює присутність цих сил назавжди», - заявив екс-посол США в