В Автономній Республіці Крим зросла кількість смертей після окупації півострова Росією. Про це свідчать дані з Федеральної служби державної статистики РФ, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.
Згідно зі статистикою, починаючи з 2007 року смертність в Криму поступово зменшувалася. Так, кількість померлих в 2007 році становила 31253 осіб, а вже в 2013 - 27 тисяч.
За три роки окупації Криму, смертність на півострові зросла майже на дві тисячі на рік.
Що стосується природного приросту населення, то поліпшення цього показника почалося ще в 2005 році, коли спад становив трохи більше 13 тисяч осіб на рік. До 2013 він зменшився вже до 2974 людини.
Починаючи з 2014 року спад населення прискорився і в 2016 склав вже 6029 осіб на рік.
Про проблему зростання смертності в Криму також говорилося в матеріалі, опублікованому газетою "Независимая".
"За чотири роки кількість надлишково померлих в Республіці Крим (РК) в порівнянні з рівнем 2013 року перевищила 9,4 тис. осіб. Це ті, хто зараз повинні були бути живими. Для порівняння: військові втрати в Донецьку, Луганську і на південному сході України за цей час склали близько 10 тис. осіб", - зазначає автор, доктор медичних наук Ігор Гундаров.
За словами Гундарова, медичні фактори ризику (куріння, ожиріння, підвищений холестерин крові, артеріальна гіпертензія, зловживання алкоголем) не можуть бути причиною того, що сталося, бо їхній ефект накопичується роками і миттєво не змінюється.
При цьому автор матеріалу висуває свою теорію - виникнення незгоди між свідомістю і підсвідомістю, названу Гундаровим "синдромом НДР".
"Прикладом дисонансу служить ситуація в НДР після возз'єднання з ФРН. Свідомість східних німців вітала злам Берлінської стіни, тоді як підсвідомість наповнювалося розчаруванням і озлобленістю. В результаті розвинулася фрустрація зі зростанням злочинності, смертності, спадом народжуваності", - говорить доктор наук.
На підтвердження своєї теорії автор навів статистику, що свідчить про зростання злочинності, здебільшого, через безробіття.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...