Навіть безкоштовно не бажають: До найбільшого вишу окупованого Севастополя не змогли набрати студентів

Вакантними залишилися від трьох до 25 місць по кожному напрямку.
Національний технічний університет у Севастополі. Фото: krimvuz.ru.

Севастопольський національний технічний університет оголосив про недобір студентів на бюджет. Вступникам дали ще тиждень для того, щоб подати документи за кількома непопулярними в 2017 році напрямками, передають Патріоти України із посиланням на Крим.Реалії.

Найбільший виш Севастополя оголосив додатковий набір документів для бажаючих вступити на технічні спеціальності. У 2017-му році в університеті не просто не було великого конкурсу на колись найпопулярніші напрямки: "Інформатика та обчислювальна техніка", "Електроніка та наноелектроніка", "Радіотехніка", "Приладобудування", "Проектування і будівництво кораблів" - на ці спеціальності не змогли набрати навіть потрібної кількості бюджетників. Вакантними залишилися від трьох до 25 місць по кожному напрямку.

Абітурієнтам дали час до 21 серпня, щоб визначитися, подати документи і скласти іспити за відсутності результатів російського єдиного державного іспиту.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...