Навіть безкоштовно не бажають: До найбільшого вишу окупованого Севастополя не змогли набрати студентів

Вакантними залишилися від трьох до 25 місць по кожному напрямку.
Національний технічний університет у Севастополі. Фото: krimvuz.ru.

Севастопольський національний технічний університет оголосив про недобір студентів на бюджет. Вступникам дали ще тиждень для того, щоб подати документи за кількома непопулярними в 2017 році напрямками, передають Патріоти України із посиланням на Крим.Реалії.

Найбільший виш Севастополя оголосив додатковий набір документів для бажаючих вступити на технічні спеціальності. У 2017-му році в університеті не просто не було великого конкурсу на колись найпопулярніші напрямки: "Інформатика та обчислювальна техніка", "Електроніка та наноелектроніка", "Радіотехніка", "Приладобудування", "Проектування і будівництво кораблів" - на ці спеціальності не змогли набрати навіть потрібної кількості бюджетників. Вакантними залишилися від трьох до 25 місць по кожному напрямку.

Абітурієнтам дали час до 21 серпня, щоб визначитися, подати документи і скласти іспити за відсутності результатів російського єдиного державного іспиту.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...