Навіть безкоштовно не бажають: До найбільшого вишу окупованого Севастополя не змогли набрати студентів

Вакантними залишилися від трьох до 25 місць по кожному напрямку.
Національний технічний університет у Севастополі. Фото: krimvuz.ru.

Севастопольський національний технічний університет оголосив про недобір студентів на бюджет. Вступникам дали ще тиждень для того, щоб подати документи за кількома непопулярними в 2017 році напрямками, передають Патріоти України із посиланням на Крим.Реалії.

Найбільший виш Севастополя оголосив додатковий набір документів для бажаючих вступити на технічні спеціальності. У 2017-му році в університеті не просто не було великого конкурсу на колись найпопулярніші напрямки: "Інформатика та обчислювальна техніка", "Електроніка та наноелектроніка", "Радіотехніка", "Приладобудування", "Проектування і будівництво кораблів" - на ці спеціальності не змогли набрати навіть потрібної кількості бюджетників. Вакантними залишилися від трьох до 25 місць по кожному напрямку.

Абітурієнтам дали час до 21 серпня, щоб визначитися, подати документи і скласти іспити за відсутності результатів російського єдиного державного іспиту.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".