Назад в СРСР: Ставленик окупантів Аксьонов хоче відродити в Криму колгоспи та радгоспи

За словами колаборанта, варто викупити паї у людей і приватників, і повернути їх назад в державну власність,

Сергій Аксьонов. Фото:Replyua

Підконтрольний Кремлю окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов запропонував відновити роботу колгоспів на території анексованого півострова. Відповідну ініціативу він озвучив на засіданні російської Ради міністрів Криму 21 травня. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

"Знищення колгоспів і радгоспів за радянських часів - це негативний приклад того, як можна дуже швидко розвалити сільське господарство ... Можливо, піти шляхом, коли "Корпорація розвитку" викупила б паї у людей і приватників, і повернула б їх назад в державну власність, щоб піти знову по шляху формування колективних господарств. Нічого інакше не вийде", - цитують Аксьонова російські ЗМІ.

У січні російський окупаційний "міністр сільського господарства" півострова Андрій Рюмшин прогнозував, що в 2018 році в анексованому Криму очікується хороший урожай цукрових буряків і зернових культур. У той же час деякі кримські аграрії поскаржилися місцевим ЗМІ, що вирощують пшеницю собі в збиток.

Через санкції, втрати ринків і низькі закупівельні ціни в сусідній Росії їх продукція сильно подешевшала. Крім того, значну частину прибутку кримські фермери втратили через брак прісної води на півострові.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих