Не дрібничка: На військовому параді в одній з африканських столиць помітили українську зброю (фотофакти)

Центром сенегальської столиці Дакар проїхались реактивні системи на на базі вантажівок КрАЗ та бронеавтомобілі "Дозор-Б".

Дакар. Фото: ЖЖ.

Під час святкування Сенегалом Дня Незалежності на військовому параді була помічена техніка української розробки. Так центром столиці Дакар проїхались реактивні системи на на базі вантажівок КрАЗ та бронеавтомобілі "Дозор-Б". Про це йдеться в дослідженні Українського мілітарного порталу, передають Патріоти України.

Інформації щодо експорту "Дозор-Б" до цієї країни не було. Так само як і відсутня будь яка інформація про експорт цього зразка озброєнь.

Перший демонстраційний зразок бронемашини "Дозор-Б" був представлений на збройовій виставці "Зброя та безпека-2004". Нещодавно він поступив на випробування у Збройні Сили України до 95 бригади ВДВ у кількості 10 штук.

У 2013 році з'явилась інформація про продаж ліцензії на виробництво бронемашини польській компанії "Mista". І вже на виставці озброєння в Польщі MSPO-2013 був продемонстрований варіант "Дозор-Б" під назвою "Oncillа".

Перший бронеавтомобіль був зібраний на Київському бронетанковому заводі, надалі виробництво мало відбуватись у Польщі. Чи є зразки представлені на військовому параді у Сенегалі виробництва компанії "Mista" з офіційних джерел не відомо проте по комплектації він відповідає саме польському зразку "Oncilla".

На "Дозорі" польського виробництва 2 бійниці під стрілецьку зброю на відміну від українського зразка де їх 3. Також різниться і інша комплектація.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...