Не годувати окупантів: Для українців, які вибирають відпочинок в анексованому Криму, запропонували фінансове покарання

На сайті президента України вже з'явилася відповідна петиція.

У Криму. Ілюстрація:соцмережіУкраїнців, які їздять на відпочинок в анексований Крим, пропонують карати фінансово. Відповідна петиція зареєстрована на сайті президента України 27 квітня, інформують Патріоти України.

Автор петиції пропонує громадян України, які не мають кримської прописки, зобов’язати платити туристичний збір за відвідування Криму. Як стало відомо, зараз петицію підтримали 13 осіб з необхідних 25 тисяч.

Згідно з чинним законодавством України, туристичний збір – це сума коштів, яка зараховуються до місцевого бюджету. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення про встановлення туристичного збору.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...