Зведення оборонних споруд на кордоні з Російською Федерацією є недоцільним через велику протяжність цього кордону. Більш ефективним для підвищення обороноздатності країни було б відродження прикордонних військ. Таку думку в коментарі Обозревателю висловив військовий аналітик Олексій Арестович, зазначають Патріоти України.
Говорячи про посилення кордону шляхом установки двометрових парканів з колючого дроту і риття протитанкових ровів, експерт зауважив: "Чесно кажучи, мені ця ідея видається дуже сумнівною". На його думку, в умовах, коли кордон з Росією перевищує 2 тисячі кілометрів, такий захід не може бути ефективним.
Як переконаний Арестович, кошти, виділені на подібні заходи, було б доцільніше спрямувати на підготовку прикордонників, забезпечення їх новітнім обладнанням та технікою.
Він також вважає за необхідне збільшення чисельності прикордонників. У цьому контексті він нагадав про те, що "збільшення чисельності силових структур, крім МВС, здійснюється тільки за рішенням Верховної Ради" за умови введення воєнного стану або "окремим підзаконним актом" з приблизно таким обґрунтуванням: "У зв'язку з існуючим особливим періодом, враховуючи ймовірність агресії, ми приймаємо рішення про збільшення чисельності підрозділів, не вводячи військовий стан".
Арестович заявив, що в ситуації, що склалася було б доцільним відродження прикордонних військ в Україні. У цьому контексті він нагадав про те, що в даний час прикордонна служба не має коштів для ведення бою - сьогодні її функції фактично зводяться до контролю над перетином кордону і до фіксування порушень кордону. Таким чином, прикордонники не зможуть відбити атаку в разі вторгнення противника на територію держави.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...