Не та "стурбованість": Комітет захисту журналістів вимагає від України звільнити з-під варти блогера, який прославляв "Новоросію"

32-річного житомирянина Василя Муравицького, який з 2014 року за матеріальну винагороду готував антиукраїнські матеріали для російських пропагандистів, СБУ затримала 2 серпня.

Василь Муравицький. Фото:http://zhzh.info

Міжнародна організація "Комітет захисту журналістів" закликала Україну звільнити журналіста Василя Муравицького, який писав сепаратистські матеріали за гроші з Кремля. Про це заявила координатор організації у Європі та Центральній Азії Ніна Огніанова, передають Патріоти України з посиланням на офіційний сайт комітету.

Вона зауважила, що українська влада повинна негайно звільнити Муравицького і, понад те, зняти з нього всі обвинувачення.

"Українські лідери повинні перестати розділяти журналістів на патріотів і непатріотів, а натомість підтвердити критичну роль журналістів у демократичному суспільстві для притягнення державних посадовців до відповідальності", - наголосила Огніанова.

2 серпня СБУ повідомила про затримання 32-річного житомирянина Василя Муравицького, який з 2014 року за матеріальну винагороду готував антиукраїнські матеріали для російських пропагандистів.

Наступного дня його було узято під варту. СБУ навела приклади робіт затриманого Муравицького, опублікованих на російських пропагандистських сайтах

Не те мав на увазі Або Від кого захищає Донбас сепаратист Струк

вівторок, 18 червень 2019, 21:45

Виявляється, що під час виступу на мітингу 9 травня 2014 року, коли Струк говорив про негайне знищення тих, чия нога ступить на землю Донбасу, він мав на увазі не вояків ЗСУ, а... гітлерівських загарбників. Кандидат по 113-му округу від партії "Опозиці...

Нападають на людей: Під Харковом з'явилися небезпечні для людей гібридні вовки

вівторок, 18 червень 2019, 12:45

Вперше нетипову тварину побачили на Харківщині у 2006 році. У Харківській області прижилися нові тварини. Про це повідомляють зоологи, передають Патріоти України із посиланням на видання "Город Х". . За даними зоологів, серед нових тварин - руда чапля,...