Не та "стурбованість": Комітет захисту журналістів вимагає від України звільнити з-під варти блогера, який прославляв "Новоросію"

32-річного житомирянина Василя Муравицького, який з 2014 року за матеріальну винагороду готував антиукраїнські матеріали для російських пропагандистів, СБУ затримала 2 серпня.

Василь Муравицький. Фото:http://zhzh.info

Міжнародна організація "Комітет захисту журналістів" закликала Україну звільнити журналіста Василя Муравицького, який писав сепаратистські матеріали за гроші з Кремля. Про це заявила координатор організації у Європі та Центральній Азії Ніна Огніанова, передають Патріоти України з посиланням на офіційний сайт комітету.

Вона зауважила, що українська влада повинна негайно звільнити Муравицького і, понад те, зняти з нього всі обвинувачення.

"Українські лідери повинні перестати розділяти журналістів на патріотів і непатріотів, а натомість підтвердити критичну роль журналістів у демократичному суспільстві для притягнення державних посадовців до відповідальності", - наголосила Огніанова.

2 серпня СБУ повідомила про затримання 32-річного житомирянина Василя Муравицького, який з 2014 року за матеріальну винагороду готував антиукраїнські матеріали для російських пропагандистів.

Наступного дня його було узято під варту. СБУ навела приклади робіт затриманого Муравицького, опублікованих на російських пропагандистських сайтах

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...