Не та "стурбованість": Комітет захисту журналістів вимагає від України звільнити з-під варти блогера, який прославляв "Новоросію"

32-річного житомирянина Василя Муравицького, який з 2014 року за матеріальну винагороду готував антиукраїнські матеріали для російських пропагандистів, СБУ затримала 2 серпня.

Василь Муравицький. Фото:http://zhzh.info

Міжнародна організація "Комітет захисту журналістів" закликала Україну звільнити журналіста Василя Муравицького, який писав сепаратистські матеріали за гроші з Кремля. Про це заявила координатор організації у Європі та Центральній Азії Ніна Огніанова, передають Патріоти України з посиланням на офіційний сайт комітету.

Вона зауважила, що українська влада повинна негайно звільнити Муравицького і, понад те, зняти з нього всі обвинувачення.

"Українські лідери повинні перестати розділяти журналістів на патріотів і непатріотів, а натомість підтвердити критичну роль журналістів у демократичному суспільстві для притягнення державних посадовців до відповідальності", - наголосила Огніанова.

2 серпня СБУ повідомила про затримання 32-річного житомирянина Василя Муравицького, який з 2014 року за матеріальну винагороду готував антиукраїнські матеріали для російських пропагандистів.

Наступного дня його було узято під варту. СБУ навела приклади робіт затриманого Муравицького, опублікованих на російських пропагандистських сайтах

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...