Не туди збігло: Естонія готова видати Києву бойовика, що воював за "ЛНР"

Міністр юстиції Урмас Рейнсалу вирішив, що Володимир Поляков порушив і українські, і естонські закони.

Урмас Рейнсалу. Фото: mimi-gallery.ru.

Естонія готова видати Україні свого громадянина Володимира Полякова, який воював на боці бойовиків в Луганську, повідомив міністр юстиції Естонії Урмас Рейнсалу. Новину передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

"Якщо Державний суд визнає, що рішення суду першої та другої інстанції були правомірними чи зовсім не прийме до розгляду касацію, то наступний крок буде за мною. Тобто я вирішу, зроблю цю пропозицію уряду чи ні. Я вважаю, що якщо все правильно оформлено і обгрунтовано, то можна просити уряд видати цю людину", - заявив Рейнсалу в ефірі Естонського телебачення.

Адвокат обвинуваченого Свен Сіллар вважає, що злочин, у якому звинувачують його підзахисного, є політичним. Крім того, на підставі мінських угод, він підпадає під зобов'язання України амністувати осіб, які брали участь у збройних зіткненнях в Луганській і Донецькій областях. Однак нижчі судові інстанції не вважають його доводи переконливими, а злочин, в якому підозрюють громадянина Естонії, розцінили як карний як за естонським, так і українським законодавством. Поляков, який виїжджав з Естонії до Росії на автобусі, був затриманий поліцією в лютому. Під час обшуку у нього виявили заборонену до використання в цивільному обороті зброю і боєприпаси.

Рятувальники були в шоці: В Одесі у квартирі підлога разом із меблями обвалилася в підвал (фото)

п’ятниця, 20 липень 2018, 0:26

На щастя, загиблих та постраждалих в результаті інциденту немає. В Одесі в одноповерховому житловому будинку по вулиці Чорноморського козацтва квартира провалилася у підвал. Загиблих і постраждалих немає. Фахівці встановлюють причину обвалення. Про це ...

Свіжі втрати окупантів: На Донбасі ліквідували бойовика на прізвисько "Рокер" (фото)

четвер, 19 липень 2018, 20:49

Терорист був родом з Донецька. На Донбасі в ході бойових дій був ліквідований бойовик з Донецька Копенко Сергій Анатолійович, відомий за прізвиськом "Рокер". Про це повідомив український блогер Necro Mancer на своїй сторінці в Twitter, передають Патріо...