Не туди збігло: Естонія готова видати Києву бойовика, що воював за "ЛНР"

Міністр юстиції Урмас Рейнсалу вирішив, що Володимир Поляков порушив і українські, і естонські закони.

Урмас Рейнсалу. Фото: mimi-gallery.ru.

Естонія готова видати Україні свого громадянина Володимира Полякова, який воював на боці бойовиків в Луганську, повідомив міністр юстиції Естонії Урмас Рейнсалу. Новину передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

"Якщо Державний суд визнає, що рішення суду першої та другої інстанції були правомірними чи зовсім не прийме до розгляду касацію, то наступний крок буде за мною. Тобто я вирішу, зроблю цю пропозицію уряду чи ні. Я вважаю, що якщо все правильно оформлено і обгрунтовано, то можна просити уряд видати цю людину", - заявив Рейнсалу в ефірі Естонського телебачення.

Адвокат обвинуваченого Свен Сіллар вважає, що злочин, у якому звинувачують його підзахисного, є політичним. Крім того, на підставі мінських угод, він підпадає під зобов'язання України амністувати осіб, які брали участь у збройних зіткненнях в Луганській і Донецькій областях. Однак нижчі судові інстанції не вважають його доводи переконливими, а злочин, в якому підозрюють громадянина Естонії, розцінили як карний як за естонським, так і українським законодавством. Поляков, який виїжджав з Естонії до Росії на автобусі, був затриманий поліцією в лютому. Під час обшуку у нього виявили заборонену до використання в цивільному обороті зброю і боєприпаси.

Ті, кого "переміг Путін": ІДІЛ розповів про зачистку російських командирів у Сирії

середа, 13 грудень 2017, 21:50

У результаті атаки, за словами бойовиків, було вбито не менше 58 сирійських військових, зокрема 4 офіцерів, а також 5 російських військових радників. Терористи ІДІЛ опублікували відео вересневої атаки на сирійських і російських військових на аеродромі ...

Вирішили допомогти у боротьбі з Росією: Канада зняла обмеження на експорт в Україну зброї

середа, 13 грудень 2017, 20:08

Розпорядження набирає чинності з дня його реєстрації. Даний контрольний перелік (Automatic Firearms Country Control List, AFCCL) включає в себе країни, в які канадські експортери можуть поставляти автоматичну зброю і її компоненти, попередньо подавши в...