Не туди збігло: Естонія готова видати Києву бойовика, що воював за "ЛНР"

Міністр юстиції Урмас Рейнсалу вирішив, що Володимир Поляков порушив і українські, і естонські закони.

Урмас Рейнсалу. Фото: mimi-gallery.ru.

Естонія готова видати Україні свого громадянина Володимира Полякова, який воював на боці бойовиків в Луганську, повідомив міністр юстиції Естонії Урмас Рейнсалу. Новину передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

"Якщо Державний суд визнає, що рішення суду першої та другої інстанції були правомірними чи зовсім не прийме до розгляду касацію, то наступний крок буде за мною. Тобто я вирішу, зроблю цю пропозицію уряду чи ні. Я вважаю, що якщо все правильно оформлено і обгрунтовано, то можна просити уряд видати цю людину", - заявив Рейнсалу в ефірі Естонського телебачення.

Адвокат обвинуваченого Свен Сіллар вважає, що злочин, у якому звинувачують його підзахисного, є політичним. Крім того, на підставі мінських угод, він підпадає під зобов'язання України амністувати осіб, які брали участь у збройних зіткненнях в Луганській і Донецькій областях. Однак нижчі судові інстанції не вважають його доводи переконливими, а злочин, в якому підозрюють громадянина Естонії, розцінили як карний як за естонським, так і українським законодавством. Поляков, який виїжджав з Естонії до Росії на автобусі, був затриманий поліцією в лютому. Під час обшуку у нього виявили заборонену до використання в цивільному обороті зброю і боєприпаси.

"Путін змінив конячку": В мережі дотепно пожартували з приводу рішення Собчак піти в президенти

четвер, 19 жовтень 2017, 0:28

Чи можливо з багаторічної ведучої низькопробного телепродукту "Дом 2" перетворитися на президента? "Чи можливо з багаторічної ведучої, мабуть, низькопробного вітчизняного телепродукту "Дом 2" переміститися у президентське крісло? Росія - країна можливо...

"Что-то тяжеленное бухает, окна дрожат": Мешканці окупованих Донецька та Макіївки здригаються від гучних обстрілів

четвер, 19 жовтень 2017, 0:17

Навіть крізь зачинені вікна навколишнім мешканцям виразно чути залпи важкого озброєння. Жителі окупованих Макіївки і Донецька в соціальних мережах повідомляють, що з настанням темряви в різних районах міста звуки бойових дій звучать все голосніше. Про ...