Не туди збігло: Естонія готова видати Києву бойовика, що воював за "ЛНР"

Міністр юстиції Урмас Рейнсалу вирішив, що Володимир Поляков порушив і українські, і естонські закони.

Урмас Рейнсалу. Фото: mimi-gallery.ru.

Естонія готова видати Україні свого громадянина Володимира Полякова, який воював на боці бойовиків в Луганську, повідомив міністр юстиції Естонії Урмас Рейнсалу. Новину передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

"Якщо Державний суд визнає, що рішення суду першої та другої інстанції були правомірними чи зовсім не прийме до розгляду касацію, то наступний крок буде за мною. Тобто я вирішу, зроблю цю пропозицію уряду чи ні. Я вважаю, що якщо все правильно оформлено і обгрунтовано, то можна просити уряд видати цю людину", - заявив Рейнсалу в ефірі Естонського телебачення.

Адвокат обвинуваченого Свен Сіллар вважає, що злочин, у якому звинувачують його підзахисного, є політичним. Крім того, на підставі мінських угод, він підпадає під зобов'язання України амністувати осіб, які брали участь у збройних зіткненнях в Луганській і Донецькій областях. Однак нижчі судові інстанції не вважають його доводи переконливими, а злочин, в якому підозрюють громадянина Естонії, розцінили як карний як за естонським, так і українським законодавством. Поляков, який виїжджав з Естонії до Росії на автобусі, був затриманий поліцією в лютому. Під час обшуку у нього виявили заборонену до використання в цивільному обороті зброю і боєприпаси.

Говорять про протитанкові комплекси: "Є реальний шанс надання Україні летальної зброї", – екс-посол США

четвер, 24 серпень 2017, 0:33

Летальна зброя зробить для росіян більш затратним продовження агресії, захоплення додаткових територій. Реальний шанс надання Сполученими Штатами Америки летальної зброї оборонного характеру Україні є, але на це повинен погодитися Президент Дональд Тра...

До чого готується Кремль: Всі аспекти військових навчань "Захід-2017" показали в одному відео

четвер, 24 серпень 2017, 0:28

У маневрах офіційно буде задіяно близько 3000 російських військовослужбовців, 280 одиниць військової техніки, до 25 літальних апаратів РФ. Все, що потрібно знати про спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017", які пройдуть з 14 по 20 вересня на...