Не відставати від Мураєва: Телеканал "112 Україна" взяв на роботу "експерта", котрий на сепаратистському ТБ розповідав про київську "хунту" (фото)

Денис Жарких, працюючи на російську пропаганду, запам'ятався антиукраїнськими заявами в дусі Кремль ТБ.

Денис Жарких. Фото:YouTube

Український телеканал "112 Україна" запустив спільний проект з Денисом Жарких, який розповідав про "хунту" на каналі сепаратистів NewsFront. Про це пише в своєму Facebook журналіст Євген Назаренко, інформують Патріоти України.

"Новий ведучий 112 каналу. Вчора ти розповідаєш за хунту на сепарському ньюз фронті, а сьогодні ти ведучий на українському каналі. А чому ні, так, колеги?", - написав він.

Чартер у Париж від нападок купки бліх: Данилко розповів, як проходять його таємні концерти для російських олігархів

понеділок, 16 липень 2018, 20:14

Артист запевнив, що його колектив завжди виступає для людей, які замовляють концерт, незважаючи на жодні думки, правильно це чи неправильно. Відомий український артист Андрій Данилко, який завоював популярність завдяки образу колоритної Вєрки Сердючки,...

Хіти тижня. "СССР проиграл 47 конфликтов, выиграв лишь один. Почему об этом не рассказывают в школе?" - блогер

понеділок, 16 липень 2018, 19:00

Виявляється, за весь час свого існування, СРСР перемогу здобув тільки в другій світовій війні, та й то за підтримки союзників. Про це у своєму блозі пише журналіст і волонтер Тім Златкін, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Все осталь...