Не відставати від Мураєва: Телеканал "112 Україна" взяв на роботу "експерта", котрий на сепаратистському ТБ розповідав про київську "хунту" (фото)

Денис Жарких, працюючи на російську пропаганду, запам'ятався антиукраїнськими заявами в дусі Кремль ТБ.

Денис Жарких. Фото:YouTube

Український телеканал "112 Україна" запустив спільний проект з Денисом Жарких, який розповідав про "хунту" на каналі сепаратистів NewsFront. Про це пише в своєму Facebook журналіст Євген Назаренко, інформують Патріоти України.

"Новий ведучий 112 каналу. Вчора ти розповідаєш за хунту на сепарському ньюз фронті, а сьогодні ти ведучий на українському каналі. А чому ні, так, колеги?", - написав він.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан