Не відставати від Мураєва: Телеканал "112 Україна" взяв на роботу "експерта", котрий на сепаратистському ТБ розповідав про київську "хунту" (фото)

Денис Жарких, працюючи на російську пропаганду, запам'ятався антиукраїнськими заявами в дусі Кремль ТБ.

Денис Жарких. Фото:YouTube

Український телеканал "112 Україна" запустив спільний проект з Денисом Жарких, який розповідав про "хунту" на каналі сепаратистів NewsFront. Про це пише в своєму Facebook журналіст Євген Назаренко, інформують Патріоти України.

"Новий ведучий 112 каналу. Вчора ти розповідаєш за хунту на сепарському ньюз фронті, а сьогодні ти ведучий на українському каналі. А чому ні, так, колеги?", - написав він.

Оновлені бронежилети, берці, “сенсорні” рукавички з кевларовою підкладкою, балістичні шоломи: Нове спорядження ЗСУ за стандартами НАТО

вівторок, 18 вересень 2018, 22:20

​Українські військові випробовують нові зразки спорядження для Збройних Сил України. Дослідні варіанти бронежилетів, берців, балістичних шоломів і захисних рукавичок бійці протестували в польових, різних кліматичних і максимально наближених до бойових ...

"В Крыму Россия строит гибридный ГУЛАГ": Муждабаєв розповів, хто з росіян переїжджає жити на анексований півострів

вівторок, 18 вересень 2018, 21:26

За словами журналіста, Кремль займається закамуфльованою депортацією - виштовхуючи з вкраденого півострова кримських татар і заповнюючи його військовими, пенсіонерами та бандитами з РФ. Таким чином Росія намагається змінити процентний склад населення.