"Не виправдовує сподівань": Військовий експерт розкрив інсайдерську інформацію про недоліки російських ЗРК

Мова йде про комплекси "Панцир-С1".

Російський ЗРК "Панцир С-1". Фото:journalist.today

Військовий експерт, головний редактор журналу "Арсенал Вітчизни" Віктор Мураховський поділився інсайдерською інформацією про роботу російських зенітно-ракетних комплексів. Йдеться про комплекси "Панцир-С1", які стоять на озброєнні на сирійській базі "Хмеймім". Такі подробиці він уточнив на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

"До квітня 2018 року в якості ЗРК малої дальності, що прикривають базу, російськими військовими використовувалися комплекси "Панцир-С1" (за поставками цих комплексів в Сирію стояло і стоїть могутнє лобі "РОСТЕХ"). Однак в реальній бойовій обстановці "Панцир" не виправдовує покладених на нього надій. І про це свідчать самі офіцери ППО, що стоять на бойовому чергуванні в Латакії", - розповів Мураховський.

За його даними, малошвидкісні і малорозмірні цілі (до них відносяться і військові БПЛА) "Панцир" практично не фіксує - зате регулярно збиває з пантелику операторів, повідомляючи про помилкові цілі, наприклад, про літаючих навколо бази великих птахів.

Відзначимо, що "Панцир-С1" - це самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс, який прийнятий на озброєння в 2012 році. Він призначений для наземного і морського базування.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...