"Нехай щастить!": Азербайджан виніс вирок російському блогеру за протизаконний візит в окупований Нагірний Карабах

Можливо й Україні варто перейти від практики до конкретних дій та не пускати візитерів до Криму та ОРДЛО, до арешту таких порушників на кордоні, з етапуванням в СІЗО задля суду та вироку.

Блогер Олександр Лапшин. Фото: 1news.az.

Бакинський суд засудив блогера Олександра Лапшина, громадянина Росії та Ізраїлю, до трьох років позбавлення волі, передають Патріоти України із посиланням на BBC.

В Азербайджані він звинувачується у відвідуванні Карабаху без узгодження з азербайджанською владою. Блогера депортували в Баку з Мінська, незважаючи на протести Росії. Звинувачення вимагало для Лапшина 6,5 року позбавлення волі.

Лапшин був затриманий в кінці минулого року в Мінську за запитом Азербайджану за відвідування невизнаної Нагірно-Карабахської республіки. У червні 2015 року Лапшин приїхав в Азербайджан через Грузію, скориставшись українським паспортом, в той час як Карабах він відвідував з російським паспортом. Таким чином, на думку звинувачення, він порушив положення законів про державний кордон та про паспорти.

Блогера затримали в Мінську 16 грудня 2016 року на запит Азербайджану. 7 лютого цього року Лапшина всупереч запереченням Москви екстрадували в Баку.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...