"Немає журналіста - немає і корупції?": Мережу розбурхало вбивство главреда газети в РФ

Тіло 42-річного чоловіка з вогнепальними пораненнями було знайдено в лазні у дворі приватного будинку.

Журналіста у РФ вбили через статті про корупцію. Фото: znak.com.

У місті Мінусинську (Красноярський край, Росія) був убитий головний редактор місцевого видання "Тон-М" Дмитро Попков. Про це повідомляє російське інформаційне агентство РІА Новини, передають Патріоти України.

Тіло 42-річного чоловіка з вогнепальними пораненнями було знайдено в лазні у дворі приватного будинку. Зазначається, що видання "Тон-М" регулярно описувало корупційні схеми місцевих чиновників.

На адресу Дмитра Попкова раніше вже надходили погрози. Раніше сам Попов заявляв, що на нього і видання чиниться тиск з боку місцевих чиновників, які "вважають нас кісткою в горлі і намагаються усілякими методами заткнути рот". За однією з версій правоохоронців, причиною вбивства могла стати професійна діяльність журналіста.

Нова Оленівка: Росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", російські спецслужби готують чергову провокацію з численними жертвами. На цей день у тимчасово окупованому Маріуполі заплановане проведення так зв...

В обхід санкцій: Росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Попри введені західні санкції, росії до недавнього часу вдавалося залучати західні комплектуючі для виробництва крилатих ракет, безпілотного комплексу “Орлан-10” та інших видів зброї. За різними оцінками, з 2014 року російський ВПК зміг залучити західн...