"Немає журналіста - немає і корупції?": Мережу розбурхало вбивство главреда газети в РФ

Тіло 42-річного чоловіка з вогнепальними пораненнями було знайдено в лазні у дворі приватного будинку.

Журналіста у РФ вбили через статті про корупцію. Фото: znak.com.

У місті Мінусинську (Красноярський край, Росія) був убитий головний редактор місцевого видання "Тон-М" Дмитро Попков. Про це повідомляє російське інформаційне агентство РІА Новини, передають Патріоти України.

Тіло 42-річного чоловіка з вогнепальними пораненнями було знайдено в лазні у дворі приватного будинку. Зазначається, що видання "Тон-М" регулярно описувало корупційні схеми місцевих чиновників.

На адресу Дмитра Попкова раніше вже надходили погрози. Раніше сам Попов заявляв, що на нього і видання чиниться тиск з боку місцевих чиновників, які "вважають нас кісткою в горлі і намагаються усілякими методами заткнути рот". За однією з версій правоохоронців, причиною вбивства могла стати професійна діяльність журналіста.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...