"Непохитна стійкість-2017": Як через Дніпро пливуть танки (фото)

Військові відпрацювали переправу важкої техніки через найбільшу ріку України.

Переправа танків через Дніпро. Фото: прес-служба штабу АТО.

Українські військові відпрацьовують перекидання важкої техніки через Дніпро в рамках масштабних навчань. В рамках масштабних навчань “Непохитна стійкість-2017” військові відпрацювали переправу важкої техніки через найбільшу ріку України. Про це повідомляє прес-служба штабу АТО, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що навчання почалися 12 вересня. У Генштабі попередили про суворе покарання за проникнення на територію військових об’єктів та зйомку військової техніки. В Міноборони також попередили про можливі провокації поруч з військовими частинами.

Нагадаємо, директор білоруського Центру стратегічних і зовнішньополітичних досліджень Арсеній Сивицький заявив, що для України становлять небезпеку не стільки навчання Захід-2017, скільки наступні дії Кремля.

Хіти тижня. Новий бойовий модуль для мобільного ЗРК розробили в Україні

п’ятниця, 15 лютий 2019, 17:00

Уряд Німеччини заблокував розробку мобільного зенітного ракетного комплексу ближньої дії, що здійснювалась українським підприємство «Арсенал» спільно із німецькою компанією Rheinmetall. Українське підприємство «Арсенал» розробляло зенітно-ракетний комп...

В окупованому Криму від голоду померли українські бойові дельфіни

п’ятниця, 15 лютий 2019, 11:55

Після захоплення кримського океанаріуму весь інвентар цієї військової частини, разом із тваринами залишилися в руках ворога. В окупованому Криму від голоду померли бойові дельфіни, які належали ВМСУ. Про це розповів постійний представник президента Укр...