"Непохитна стійкість-2017": Як через Дніпро пливуть танки (фото)

Військові відпрацювали переправу важкої техніки через найбільшу ріку України.

Переправа танків через Дніпро. Фото: прес-служба штабу АТО.

Українські військові відпрацьовують перекидання важкої техніки через Дніпро в рамках масштабних навчань. В рамках масштабних навчань “Непохитна стійкість-2017” військові відпрацювали переправу важкої техніки через найбільшу ріку України. Про це повідомляє прес-служба штабу АТО, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що навчання почалися 12 вересня. У Генштабі попередили про суворе покарання за проникнення на територію військових об’єктів та зйомку військової техніки. В Міноборони також попередили про можливі провокації поруч з військовими частинами.

Нагадаємо, директор білоруського Центру стратегічних і зовнішньополітичних досліджень Арсеній Сивицький заявив, що для України становлять небезпеку не стільки навчання Захід-2017, скільки наступні дії Кремля.

Хіти тижня. Скрепний конфуз по Фрейду: Ілюструючи "агресію ЗСУ", терористи продемонстрували російську ракету

понеділок, 22 квітень 2019, 16:30

Бойовики так званої «ДНР» влаштували чергове шоу - виставку «свідчень агресії України проти мирних жителів Донбасу». Але в своєму завзятті довести, що всі біди тільки від «кривавої хунти», як завжди зганьбилися. Уважні відвідувачі побачили серед десятк...

Хіти тижня. Нові вибухи на складах ЗСУ: Міноборони виступило з заявою

понеділок, 22 квітень 2019, 10:00

У п’ятницю, 12 квітня, на арсеналах, базах і складах зберігання вибухових речовин Збройних Сил України прогриміли вибухи. У Міноборони повідомили, що на цих об'єктах проводяться планові роботи з організації та підтримання належного рівня живучості та в...