Неприємно, але факт: Ватажок "гібридів" визнав, що ЗСУ гарно б'ються на Донбасі

Олександр Ходаковський також вважає, що українська військова розвідка працює потужно і професійно.

Олександр Ходаковський. Фото:http://expres.ua/Українська армія на Донбасі дуже добре воює і потужно працює українська військова розвідка. Про це заявив колишній очільник банди "Восток" Олександр Ходаковський, повідомляють Патріоти України з посиланням на 7days.

"Всі позиції бойовиків на передовій українським армійцям добре відомі, і бойовиків не рятує те, що вони свої бліндажі обладнують уже не те що в землі, а під асфальтом і залізобетонними конструкціями.

Бійці ЗСУ це знають і при відкритті вогню у відповідь знайшли спосіб знищувати позиції бойовиків, ставлячи мінометні сповільнювачі", - стверджує бойовик.

Саме так 16 травня українські військові вогнем у відповідь ліквідували бліндаж з бойовиками під Авдіївкою на Ясинуватській розв'язці. Тоді загинули 4 терористи так званого "ОМОНу" бойовиків, який сформований на основі колишнього "Беркута".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...