Неспокійний Торецьк: Поліція затримала бойовика "ДНР"

У травні-червні 2014 року 44-річний чоловік брав участь в окупації міста.

Ілюстрація:portal.lviv.ua

Поліція затримала бойовика "ДНР" у Торецьку. Чоловік у 2014 році зі зброєю вистежував на блокпосту проукраїнськи налаштованих громадян. Про це йдеться у повідомленні Відділу комунікації поліції Донецької області, інформують Патріоти України.

"У травні-червні 2014 року 44-річний чоловік брав участь в окупації міста. Найманець проводив перевірки на блокпості, що розташовувався на перехресті доріг до селища Новгородське і міста Артемове. Бойовик, зброєний обрізом мисливської рушниці, мав обшукувати транспорт, виявляти українських патріотів і просто жителів інших областей", - йдеться у повідомленні.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...