“Йшло багато негативу та критики, і ми вирішили заморозити цей проект до наступного року. Є набагато важливіші питання, ніж жіноча білизна. Оскільки у нас нема ні грошей, ні ресурсів. Це позиція Управління”, – пояснив він.
28 вересня МО показали проект спідньої жіночої білизни у ЗСУ. Це топ і труси-шортики у синьому та жовтому кольорах. Цей концепт розроблювало Управління розробки речового майна спільно з українськими підприємствами легкої промисловості. Також залучили дизайнерку.
“На сьогоднішній день в лавах ЗСУ проходять військову службу майже 24 тисячі військовослужбовців-жінок, з яких 2916 офіцерів (з них 42 полковники). Розробка відповідного речового забезпечення для такої кількості жінок знаходиться не на останньому місці серед задач нашого Головного управління”, – йшлося у дописі під світлинами білизни.
Зрозуміло, що це були лише ескізи, так Управління і пояснювало, що все це “дослідний зразок, на якому відпрацьовується ергономіка, посадка виробу по фігурі, зручність проведення операцій в різних положеннях під час виконання задач в польових умовах та при повсякденній діяльності в пунктах постійної дислокації”.
Соцмережі кинулися на ці ескізи, давай їх обливати брудом, мовляв, “у МО забули, який вигляд мають жіночі груди, а шов на трусах буде тиснути в інтимних місцях”.
10 листопада була проведена ще одна зустріч, де продемонстрували удосконалені зразки білизни і запевнили, що точно вирішили, “в якому напрямку рухатись”. Цю білизну одягли жінки, дизайнерка пояснила, що в топ вставлятимуть чашечки для підтримки грудей. “Це точно не кінцевий варіант, і попереду буде ще багато зустрічей і узгоджень!”, – знову написало Управління у себе на Facebook.
Соцмережі знову незадоволені, бо “в раші юдашкіна баба Валя хворму таку по тендеру пошила”. Експерти з жіночих воєнних бюстів і трусів кричали, що логічніше було б виготовити виріб більш щільним і обтислим, як спортивний ліфчик, а цей зразок все ж таки заважатиме швидко бігати і стрибати.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...