Нічна атака не вдалась: У бойовиків під Авдіївкою значні втрати, морг Макіївки переповнений, - боєць АТО

Українські військові, в тому числі снайпери сил АТО, підпустили терористів ближче і вдарили з усього, що було.

У промзоні Авдіївки. Фото: соцмережі.

У ніч на вівторок, 5 квітня, бойовики "ДНР" зі складу "11-го окремого механізованого полку" в черговий раз спробували атакувати сили АТО в районі Авдіївки Донецької області і знову зазнали важких втрат. Про це учасник АТО, який називає себе "американським найманцем", під ніком Igor Greg пише в своєму блозі в Facebook. Новину передають Патріоти України.

За його словами, атака бойовиків з Макіївки почалася о 2:30 ночі і була підтримана мінометами і БТРами. Українські військові, в тому числі снайпери сил АТО, підпустили їх ближче і вдарили з усього, що було. Розгром завершили відведені до певного моменту "ведмедики-іхтамнети" (автор повідомлення супроводжував свій пост фото українських танків).

"Підсумок: (бойовики) запросили тишу, зібрали тушки і поранених, відтягнули все, що залишилося від бетерів, ну і печалька", - додав боєць. Говорячи про втрати бойовиків, він зазначив у коментарях до свого повідомлення, що вбито "5-7, і сподіваюся "300-і" приєдналися до "200-х", дуже вже важкі були". Пізніше Ігор розповів, що у бойовиків "дикі втрати, інфа прийшла, що морг забитий. Щось близько 15-ти, на нашому напрямку".

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...