Нічого у вас, панове, не вийде: "Миротворець" відреагував на хитрий маневр "гібридів" втаємничити свої особистості

Все частіше на церемоніях нагородження бойовики і їхні посібники з відеозаписів стали "вирізати" озвучені імена і прізвища.

Спеціалісти ідентифікують усіх. Фото: скріншот з відео.

Бойовики стали ховати свої імена під час телевізійних трансляцій, щоб не потрапити в чорний список. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Facebook проекту "Миротворець".

"Про боягузливе стадо бойовиків і їх пособників на Донбасі. Чергова святкова дата, і це в ОРДЛО не тільки привід відкоркувати і забутися, а й вручити один одному "нагороди", - йдеться в повідомленні.

Однак співробітники центру зазначили цікаву закономірність - все частіше на церемоніях нагородження бойовики і їхні посібники з відеозаписів стали "вирізати" озвучені імена і прізвища. "Вони, наївні, думають, що так ніхто про їх злочинну діяльність не дізнається", - йдеться в повідомленні.

Однак, експерти "заспокоїли" бойовиків - без визнання вони не залишаться завдяки програмі по розпізнаванню обличчь. "Кіно і німці. А мордорозпізнавач навіщо ми запускаємо? Ми ж це все заради них робимо. Що, не подумали? Як тут не згадати фразу посібника Путіна Лаврова: "Де#іли, #лять". P.S.: серед тих притирків, кого ви побачили на цьому відео, в Чистилище на сайті Миротворець вже занесено близько 65-75 відсотків", - додали в Центрі.

Аналіз фронту: ЗСУ планують котел для РФ, загрози на ЗАЕС, звільнення Херсонщини

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:24

ЗСУ, Д. Снєгирьов, аналіз фронту,ЗАЕС, Херсонщина,Бахмут, ЗСУ, РФ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Заяви РФ про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:17

Тобто розмови про те, що Бахмут в оперативному оточенні не відповідають дійсності. Ворог намагається створити оперативне оточення з флангів, але поки просування є лише з одного боку на відстань до 4 кілометрів. Це — не критично. За минулу добу підрозді...