НП на Миколаївщині: На школярів обвалилася стеля (відео)

Напередодні події батьки учнів уже звертали увагу керівництва цього навчального закладу, що може статися нещасний випадок.
У навчальному закладі на Миколаївщині обвалилася стеля. Фото: скріншот з відео.

У Миколаївській області на учнів звалилася стеля Новобузького педагогічного коледжу, постраждалих у результаті НП немає. Як повідомляють Патріоти України із посиланням на ТУТ.інфо, у коледжі навчаються школярі молодших класів аварійної Новобузької школи №1, де 3 липня теж обвалилася частина будівлі.

Примітно, що напередодні події батьки учнів уже звертали увагу керівництва цього навчального закладу, що може статися нещасний випадок. Повідомляють, що 7 лютого батьки школярів направили лист і фотографії їдальні з почорнілими від грибка стелею і кутами приміщення.

"І вже 8 лютого стеля обвалилася на дітей. Діти були дуже налякані, на щастя, ніхто не постраждав", - наголошують у повідомленні.

Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: міфи та загрози для України

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...