НП на Миколаївщині: На школярів обвалилася стеля (відео)

Напередодні події батьки учнів уже звертали увагу керівництва цього навчального закладу, що може статися нещасний випадок.
У навчальному закладі на Миколаївщині обвалилася стеля. Фото: скріншот з відео.

У Миколаївській області на учнів звалилася стеля Новобузького педагогічного коледжу, постраждалих у результаті НП немає. Як повідомляють Патріоти України із посиланням на ТУТ.інфо, у коледжі навчаються школярі молодших класів аварійної Новобузької школи №1, де 3 липня теж обвалилася частина будівлі.

Примітно, що напередодні події батьки учнів уже звертали увагу керівництва цього навчального закладу, що може статися нещасний випадок. Повідомляють, що 7 лютого батьки школярів направили лист і фотографії їдальні з почорнілими від грибка стелею і кутами приміщення.

"І вже 8 лютого стеля обвалилася на дітей. Діти були дуже налякані, на щастя, ніхто не постраждав", - наголошують у повідомленні.

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст