НП на Миколаївщині: На школярів обвалилася стеля (відео)

Напередодні події батьки учнів уже звертали увагу керівництва цього навчального закладу, що може статися нещасний випадок.
У навчальному закладі на Миколаївщині обвалилася стеля. Фото: скріншот з відео.

У Миколаївській області на учнів звалилася стеля Новобузького педагогічного коледжу, постраждалих у результаті НП немає. Як повідомляють Патріоти України із посиланням на ТУТ.інфо, у коледжі навчаються школярі молодших класів аварійної Новобузької школи №1, де 3 липня теж обвалилася частина будівлі.

Примітно, що напередодні події батьки учнів уже звертали увагу керівництва цього навчального закладу, що може статися нещасний випадок. Повідомляють, що 7 лютого батьки школярів направили лист і фотографії їдальні з почорнілими від грибка стелею і кутами приміщення.

"І вже 8 лютого стеля обвалилася на дітей. Діти були дуже налякані, на щастя, ніхто не постраждав", - наголошують у повідомленні.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...