"Ну, вот построят мост, тогда заживем": З'явилися свіжі фото порожніх пляжів в анексованому Криму

Кримські ватники покладали на міст через Керченську протоку величезні надії, адже, сподівалися, що туристи з Росії поллються на півострів рікою.

Незважаючи на побудований міст, у Криму пляжі і далі порожні. Фото:Twitter

У Мережі показали фото порожніх пляжів у відомому курортному селищі на південному березі Криму Берегове. Фото були опубліковані в Twitter, передають Патріоти України.

"Крим. Кастрополь. 11 година. Вода 21. Тепло, легкий бриз ... Ну і звичайно ж Кримський міст допомагає", - йдеться в повідомленні.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.