"Ни пяди, никому": Росія спростовує історію з передачею озера в Казахстані

У Мінприроди РФ заявили, що Сладке повернеться у свої береги разом з осінніми дощами, і частина озера знову буде знаходитися на російській території.
Озеро Солодке. Фото: НТВ.

Росія заперечує повідомлення ЗМІ про передачу популярного серед туристів сибірського озера Казахстану. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на BВС.

10 серпня адміністрація Купінського району Новосибірської області повідомила, що озеро Сладке, яке Росія ділила з Казахстаном, після проведення демаркації виявилося повністю на території сусідньої держави - в Павлодарській області. Керівник адміністрації району Володимир Шубніков поспішив заявити, що озеро було "абсолютно непотрібним".

Пізніше ці повідомлення зникли з сайту. Але інформацію про те, що після демаркації озеро повністю опинилося в Казахстані, агентству "РИА Новости" підтвердив представник регіонального прикордонного управління ФСБ. За його словами, озеро за останні роки "настільки пересохло, що кордон зараз проходить якраз по його берегу".

Згодом в місцевій раді Новосибірська інформацію спростували, а перший заступник голови ради Андрій Парфьонов сказав, що це "не більше ніж розмови - як хтось взагалі міг уявити, що ми просто віддамо шматок суверенної території?".

Як повідомили в ФСБ, місцеві жителі звикли, що держкордон проходить десь на середині озера, і продовжували ходити на полювання уздовж його берегів. У Мінприроди РФ зазначили, що Сладке повернеться у свої береги разом з осінніми дощами.

Чергове загострення ситуації на сході України – це неприхований тиск з боку Росії на українську владу

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...

Непрофесіоналізм або інформаційний вкид - про заяви групи "Інформаційний спротив" про скорочення обсягів фінансування ОРДЛО з боку РФ

понеділок, 25 травень 2020, 22:03

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних, плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. Днями ...