Обіцяють покарати усіх: У Грузії розгорівся скандал через поїздку групи дітей до Криму

Міністр освіти Грузії наголосив, що рішення відправити дітей до Криму абсолютно неприйнятне. Причому, це стосується не лише вчителів, а й батьків.
Табір "Артек" у Криму. Ілюстрація: Еспресо.TV.

У Грузії з’ясовують, як вийшло, що учні тбіліської школи виявилися серед відпочивальників в окупованому Криму. Обов’язково будуть покарані всі причетні до відпочинку грузинських учнів у таборі “Артек” на окупованому Росією півострові, – цитує Грузия-Online заяву міністра освіти країни Олександр Джеджелави. Новину передають Патріоти України.

“Це абсолютно неприйнятне рішення викладачів школи, адміністрації, і сімей. Ще більше дивує, що сім’ї вирішили відправити своїх дітей на окуповану територію, і дуже шкода, що вчитель, або адміністратор школи може прийняти таке рішення”, – сказав чиновник.

Міністр освіти Грузії наголосив, що рішення відправити дітей до Криму абсолютно неприйнятне. Причому, це стосується не лише вчителів, а й батьків. “Ми розберемося в цій ситуації. Як мінімум, ми маємо справу з вкрай неправильним рішенням, і як максимум зі злим наміром, і все, чия відповідальність виявиться в цьому непередбачливість вирішенні, обов’язково будуть покарані” – заявив Олександр Джеджелава.

Мова йде про шістьох учнів публічної школи №146, і їхнього педагога, які сьомого серпня вирушили до Артеку. Зазначимо, викладач російської мови Тамара Чалахешашвілі, вже внесена у базу даних “Чистилище” на сайті “Миротворець”.

Хіти тижня. Випробування високочастотної далекобійної гаубиці в США (відео)

неділя, 17 лютий 2019, 13:00

У США пройшли випробування високоточної самохідної гаубиці Paladin. Прес-служба військового полігону Юма (Арізона) опублікувала в Twitter відеозапис, на якій військові США проводять випробування високоточної самохідної гаубиці Paladin, дальність стріль...

В прифронтові міста та села телефонують родичі з того боку, благають виїхати геть: Постріляти на Донбас завітали відбірні кілери Путіна

неділя, 17 лютий 2019, 10:57

Для "братнього народу" це всього лише навчання, а в якості здобичі-"індианців" - перш за все цивільні аборигени Донбасу. От така мораль "руского міра". Воювати проти України в окупований Донецьк вирушили випускники артилерійського училища з Росії. Як п...