Обіцяють покарати усіх: У Грузії розгорівся скандал через поїздку групи дітей до Криму

Міністр освіти Грузії наголосив, що рішення відправити дітей до Криму абсолютно неприйнятне. Причому, це стосується не лише вчителів, а й батьків.
Табір "Артек" у Криму. Ілюстрація: Еспресо.TV.

У Грузії з’ясовують, як вийшло, що учні тбіліської школи виявилися серед відпочивальників в окупованому Криму. Обов’язково будуть покарані всі причетні до відпочинку грузинських учнів у таборі “Артек” на окупованому Росією півострові, – цитує Грузия-Online заяву міністра освіти країни Олександр Джеджелави. Новину передають Патріоти України.

“Це абсолютно неприйнятне рішення викладачів школи, адміністрації, і сімей. Ще більше дивує, що сім’ї вирішили відправити своїх дітей на окуповану територію, і дуже шкода, що вчитель, або адміністратор школи може прийняти таке рішення”, – сказав чиновник.

Міністр освіти Грузії наголосив, що рішення відправити дітей до Криму абсолютно неприйнятне. Причому, це стосується не лише вчителів, а й батьків. “Ми розберемося в цій ситуації. Як мінімум, ми маємо справу з вкрай неправильним рішенням, і як максимум зі злим наміром, і все, чия відповідальність виявиться в цьому непередбачливість вирішенні, обов’язково будуть покарані” – заявив Олександр Джеджелава.

Мова йде про шістьох учнів публічної школи №146, і їхнього педагога, які сьомого серпня вирушили до Артеку. Зазначимо, викладач російської мови Тамара Чалахешашвілі, вже внесена у базу даних “Чистилище” на сайті “Миротворець”.

"Котяча застільна": Мережу підкорив пухнастик, який співає "грузинські пісні" (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 12:44

Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски. Тварина виводить цілком мелодійні звуки, роблячи паузи і "затягуючи" мелодію. Не всі користувачі повірили, що "співає" дійсно кіт. Ролик з'яви...

Хіти тижня. "Троянській кінь" від миколаївських корабелів: "Кузя" - справжній український диверсант. Знищує російські літаки і мстить за захоплені в Криму судна", - Цимбалюк

четвер, 15 листопад 2018, 23:05

Характерним моментом в цій епопеї є те, що росіяни угнали з України щойно спущений на воду авіаносець до закінчення ходових випробувань, а самі до ладу його довести так і не змогли. Український журналіст Роман Цимбалюк, який працює в Москві, назвав єди...