Обіцяють покарати усіх: У Грузії розгорівся скандал через поїздку групи дітей до Криму

Міністр освіти Грузії наголосив, що рішення відправити дітей до Криму абсолютно неприйнятне. Причому, це стосується не лише вчителів, а й батьків.
Табір "Артек" у Криму. Ілюстрація: Еспресо.TV.

У Грузії з’ясовують, як вийшло, що учні тбіліської школи виявилися серед відпочивальників в окупованому Криму. Обов’язково будуть покарані всі причетні до відпочинку грузинських учнів у таборі “Артек” на окупованому Росією півострові, – цитує Грузия-Online заяву міністра освіти країни Олександр Джеджелави. Новину передають Патріоти України.

“Це абсолютно неприйнятне рішення викладачів школи, адміністрації, і сімей. Ще більше дивує, що сім’ї вирішили відправити своїх дітей на окуповану територію, і дуже шкода, що вчитель, або адміністратор школи може прийняти таке рішення”, – сказав чиновник.

Міністр освіти Грузії наголосив, що рішення відправити дітей до Криму абсолютно неприйнятне. Причому, це стосується не лише вчителів, а й батьків. “Ми розберемося в цій ситуації. Як мінімум, ми маємо справу з вкрай неправильним рішенням, і як максимум зі злим наміром, і все, чия відповідальність виявиться в цьому непередбачливість вирішенні, обов’язково будуть покарані” – заявив Олександр Джеджелава.

Мова йде про шістьох учнів публічної школи №146, і їхнього педагога, які сьомого серпня вирушили до Артеку. Зазначимо, викладач російської мови Тамара Чалахешашвілі, вже внесена у базу даних “Чистилище” на сайті “Миротворець”.

Українські військові випробовують роботизований вогневий комплекс "Мисливець" (відео)

неділя, 24 червень 2018, 20:56

За даними розробників, "Мисливець" може бути озброєний кулеметом, автоматичним гранатометом, гарматою, протитанковим ракетним комплексом. У Державному науково-випробувальному центрі ЗСУ в Чернігові почали випробування роботизованого оглядово-вогневого ...

Вожді "молодої республіки" вже тікають? У "ДНР" раптово закрились всі ломбарди, телефони не відповідають, майно клієнтів безслідно зникло

неділя, 24 червень 2018, 17:26

Скупка та застава дорогоцінностей у зубожілого населення ОРДЛО є бізнесом верхівки окупаційної адміністрації, де російські «дерев’яними» вельми вигідно конвертуються у дорогоцінності по ціні лому, а то і менше. Сьогодні вранці в соцмережах з'явилася ін...