Обіцяють покарати усіх: У Грузії розгорівся скандал через поїздку групи дітей до Криму

Міністр освіти Грузії наголосив, що рішення відправити дітей до Криму абсолютно неприйнятне. Причому, це стосується не лише вчителів, а й батьків.
Табір "Артек" у Криму. Ілюстрація: Еспресо.TV.

У Грузії з’ясовують, як вийшло, що учні тбіліської школи виявилися серед відпочивальників в окупованому Криму. Обов’язково будуть покарані всі причетні до відпочинку грузинських учнів у таборі “Артек” на окупованому Росією півострові, – цитує Грузия-Online заяву міністра освіти країни Олександр Джеджелави. Новину передають Патріоти України.

“Це абсолютно неприйнятне рішення викладачів школи, адміністрації, і сімей. Ще більше дивує, що сім’ї вирішили відправити своїх дітей на окуповану територію, і дуже шкода, що вчитель, або адміністратор школи може прийняти таке рішення”, – сказав чиновник.

Міністр освіти Грузії наголосив, що рішення відправити дітей до Криму абсолютно неприйнятне. Причому, це стосується не лише вчителів, а й батьків. “Ми розберемося в цій ситуації. Як мінімум, ми маємо справу з вкрай неправильним рішенням, і як максимум зі злим наміром, і все, чия відповідальність виявиться в цьому непередбачливість вирішенні, обов’язково будуть покарані” – заявив Олександр Джеджелава.

Мова йде про шістьох учнів публічної школи №146, і їхнього педагога, які сьомого серпня вирушили до Артеку. Зазначимо, викладач російської мови Тамара Чалахешашвілі, вже внесена у базу даних “Чистилище” на сайті “Миротворець”.

E-tron потягається з Tesla: Audi презентувала свій перший серійний електромобіль (відео)

вівторок, 18 вересень 2018, 23:40

На одній підзарядці електрокроссовер може проїхати до 400 км, завдяки двом акумуляторам потужністю 95 кВт/год. Компанія Audi презентувала перший серійний електричний автомобіль. E-tron показали сьогодні в американському Річмонді штату Каліфорнія, перед...

Оновлені бронежилети, берці, "сенсорні" рукавички з кевларовою підкладкою, балістичні шоломи: Нове спорядження ЗСУ за стандартами НАТО

вівторок, 18 вересень 2018, 22:20

​Українські військові випробовують нові зразки спорядження для Збройних Сил України. Дослідні варіанти бронежилетів, берців, балістичних шоломів і захисних рукавичок бійці протестували в польових, різних кліматичних і максимально наближених до бойових ...