Обмовка по Фрейду: Лавров випадково визнав, що Росія обстрілювала територію України

Глава МЗС РФ закликав також зберегти мінські домовленості.

Сергій Лавров. Фото: Аргументы и Факты.

Глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров визнав, що РФ бомбила і обстрілювала території Донбасу. Про це Лавров заявив в п'ятницю, 11 серпня, під час свого виступу на урядовому форумі для молоді, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

«Новыми бомбежками, новыми обстрелами мы эту проблему (конфликт на Донбассе. — Ред.) не решим», — зазначив Лавров. За його словами, сторони повинні зберегти мінські угоди, які «реально обеспечивают права жителей Донбасса».

При цьому міністр додав, що завдання Росії - зробити так, щоб російськомовні жителі Донбасу могли жити в своїх будинках і не бігали по чужих країнах. У той же час, висловлювання Лаврова прокоментував український журналіст Роман Цимбалюк.

"Говорит прямо: «новыми бомбежками, новыми обстрелами мы эту проблему не решим». Это очередное признание того, что были «старые» бомбежки», признание того, что ночами «долбили по Украине» и продолжают это делать до сих пор», — написав Цимбалюк на своїй сторінці в Facebook.

Агенти ФБР та "чужі": Найвідоміше агенство безпеки США почало шукати докази позаземного розуму

неділя, 16 грудень 2018, 23:12

Америку знову охопила НЛО-манія. Уряд США свідомо приховує від людства і від науковців зразки неймовірних іншопланетних технологій, які давно могли перетворити Землю в справжній рай, пише 24-й Канал, інформують Патріоти України. Зазвичай всіляки свідки...

Цар розважається: У "Старика Кабаєва" об'явився байстрюк

неділя, 16 грудень 2018, 20:09

Російські ЗМІ неодноразово називали Кабаєву коханкою Путіна, але в Кремлі спростовували такі чутки. Син російської спортсменки Аліни Кабаєвої дуже схожий на президента Росії Володимира Путіна. Російські ЗМІ неодноразово називали Кабаєву коханкою Путіна...