Обмовка по Фрейду: Лавров випадково визнав, що Росія обстрілювала територію України

Глава МЗС РФ закликав також зберегти мінські домовленості.

Сергій Лавров. Фото: Аргументы и Факты.

Глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров визнав, що РФ бомбила і обстрілювала території Донбасу. Про це Лавров заявив в п'ятницю, 11 серпня, під час свого виступу на урядовому форумі для молоді, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

«Новыми бомбежками, новыми обстрелами мы эту проблему (конфликт на Донбассе. — Ред.) не решим», — зазначив Лавров. За його словами, сторони повинні зберегти мінські угоди, які «реально обеспечивают права жителей Донбасса».

При цьому міністр додав, що завдання Росії - зробити так, щоб російськомовні жителі Донбасу могли жити в своїх будинках і не бігали по чужих країнах. У той же час, висловлювання Лаврова прокоментував український журналіст Роман Цимбалюк.

"Говорит прямо: «новыми бомбежками, новыми обстрелами мы эту проблему не решим». Это очередное признание того, что были «старые» бомбежки», признание того, что ночами «долбили по Украине» и продолжают это делать до сих пор», — написав Цимбалюк на своїй сторінці в Facebook.

Ця дивовижна планета Земля: NASA показало рідкісне небесне явище (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 8:25

Сріблясті хмари - найвищі в атмосфері Землі, формуються у мезосфері на висотах 76-85 км. Видимі в глибоких сутінках. Складаються з водяної криги. Сріблясті хмари - найвищі в мезосфері. Для їх утворення потрібна велика кількість водяної пари, дуже низьк...

Містять особливі цукри: Який популярний делікатес здатний боротися з раком

неділя, 23 вересень 2018, 0:22

Устриці і інші молюски можуть бути ефективними при боротьбі з декількома видами раку. Британські вчені провели дослідження та встановили який популярний делікатес може бути ефективним у боротьбі з раковими пухлинами. Про це пише Daily Mail з посиланням...