Обстріли почастішали: З'явилося нове відео з промзони Авдіївки

Бойовики "ДНР" застосовують для провокацій стрілецьку зброю і кулемети, а також самохідні артилерійські знаряддя (САУ).
Промзона Авдіївки. Фото: скріншот з відео.

У мережі з'явився новий відеозапис з позицій українських військовослужбовців в промисловій зоні Авдіївки Донецької області. Відео розміщено на YouTube, передають Патріоти України.

За словами українських військових, обстріл бойовиків "ДНР" почастішали. Вогонь у відповідь, кажуть солдати української армії, на провокації бойовиків відкривають рідко, якщо відбувається "щось критичне". Зокрема, незаконні збройні формування застосовують стрілецьку зброю і кулемети, а також самохідні артилерійські знаряддя (САУ).

Нагадаємо, Авдіївка розташована в безпосередній близькості від Донецька, і тому цей населений пункт є однією з найгарячіших точок у зоні АТО – загострення тут відбуваються регулярно.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...