''Огидні волохаті істоти'': Місто на Хмельниччині накрили дощі з личинок (відео)

Чиновники міськради нашестя гусені у Волочиську "не помітили".
Американський білий метелик. Фото: Вікіпедія.

Місто Волочиськ Хмельницької області буквально накрили дощі із личинок волохатої гусениці. Городяни розповідають, що вони масово сипляться з дерев людям на голови, передають Патріоти України.

"Присісти на будь-яку лавку Волочиська просто страшно, тому що на тебе відразу заповзають ці волохаті істоти", - йдеться в сюжеті. Правда, чиновники міськради нашестя гусені у Волочиську не помітили. Керівник комунального відділу говорить: "Я не бачила, у мене мені вдома гусениця не повзає".

Фахівці кажуть, що це личинки американського білого метелика - карантинного шкідника. Зазвичай ці гусениці пожирають листя плодових дерев, але у Волочиську вони кинулися на все зелене.

"Це проблеми з кліматом, зміна клімату, були дощі, тепер спека пішла. Воно їсть і горіх вже, їсть явір, якщо колись їв тільки плодові дерева, зараз - все кругом", - говорить керівник управління "Держпродпотребслужби" Волочиського району Микола Микуляк.

Джерело: ТСН.ua

Вже тринадцятий: У Росії обвалився черговий міст (фото, відео)

четвер, 15 листопад 2018, 0:20

Підтоплення й обвалення частини моста сталося через підвищення рівня води в руслі річки. Як повідомив керівник департаменту транспорту і дорожнього господарства Юрій Усачов в коментарі ТАСС, жертв і постраждалих у результаті події немає. "Там є альтерн...

Хіти тижня. А справжній ще живий? У Росії помер один з Путіних, зарили без жалоби та парадів - "як собаку", - мережа

середа, 14 листопад 2018, 19:00

Цим пояснюється відсутність другого двійника Путіна - «кучми» - одного з найстаріших варіантів президента РФ. У соцмережах наполегливо циркулює інформація, що один з двійників Путіна раптово помер. Похорон проходили таємно, передають Патріоти України. ...