''Огидні волохаті істоти'': Місто на Хмельниччині накрили дощі з личинок (відео)

Чиновники міськради нашестя гусені у Волочиську "не помітили".
Американський білий метелик. Фото: Вікіпедія.

Місто Волочиськ Хмельницької області буквально накрили дощі із личинок волохатої гусениці. Городяни розповідають, що вони масово сипляться з дерев людям на голови, передають Патріоти України.

"Присісти на будь-яку лавку Волочиська просто страшно, тому що на тебе відразу заповзають ці волохаті істоти", - йдеться в сюжеті. Правда, чиновники міськради нашестя гусені у Волочиську не помітили. Керівник комунального відділу говорить: "Я не бачила, у мене мені вдома гусениця не повзає".

Фахівці кажуть, що це личинки американського білого метелика - карантинного шкідника. Зазвичай ці гусениці пожирають листя плодових дерев, але у Волочиську вони кинулися на все зелене.

"Це проблеми з кліматом, зміна клімату, були дощі, тепер спека пішла. Воно їсть і горіх вже, їсть явір, якщо колись їв тільки плодові дерева, зараз - все кругом", - говорить керівник управління "Держпродпотребслужби" Волочиського району Микола Микуляк.

Джерело: ТСН.ua

Негайно до лікаря: Які незвичні ознаки свідчать про хворе серце

субота, 22 вересень 2018, 0:22

Якщо ви прокидаєтесь завжди на світанку, то не варто занадто радіти, що ви - "рання пташка". Про хворе серце можуть свідчити не лише біль у серці, а й деякі непримітні ознаки. Тому при виявленні цих симптомів необхідно звернутися до лікаря, передають П...

Пийте на здоров'я: Три найкорисніших для травлення соки

п’ятниця, 21 вересень 2018, 23:43

Час від часу варто відставити улюблені каву та чай та випити замість них дещо вітамінне. Зелений сік . Він якісно залужує організм, багатий хлорофілом, вітамінами і мінералами. Зелені соки і смузі засвоюються миттєво. Вони омолоджують, відновлюють, даю...