''Огидні волохаті істоти'': Місто на Хмельниччині накрили дощі з личинок (відео)

Чиновники міськради нашестя гусені у Волочиську "не помітили".
Американський білий метелик. Фото: Вікіпедія.

Місто Волочиськ Хмельницької області буквально накрили дощі із личинок волохатої гусениці. Городяни розповідають, що вони масово сипляться з дерев людям на голови, передають Патріоти України.

"Присісти на будь-яку лавку Волочиська просто страшно, тому що на тебе відразу заповзають ці волохаті істоти", - йдеться в сюжеті. Правда, чиновники міськради нашестя гусені у Волочиську не помітили. Керівник комунального відділу говорить: "Я не бачила, у мене мені вдома гусениця не повзає".

Фахівці кажуть, що це личинки американського білого метелика - карантинного шкідника. Зазвичай ці гусениці пожирають листя плодових дерев, але у Волочиську вони кинулися на все зелене.

"Це проблеми з кліматом, зміна клімату, були дощі, тепер спека пішла. Воно їсть і горіх вже, їсть явір, якщо колись їв тільки плодові дерева, зараз - все кругом", - говорить керівник управління "Держпродпотребслужби" Волочиського району Микола Микуляк.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Сторінками історії: Як СРСР інсценував напад, щоб почати війну проти Фінляндії (відео)

середа, 16 січень 2019, 21:00

26 листопада 1939 року уряд СРСР направив ноту протесту уряду Фінляндії з приводу артилерійського обстрілу, який, за заявою радянської сторони, був здійснений з фінської території.

Під Львовом палає завод з виробництва соняшникової олії (відео)

середа, 16 січень 2019, 20:10

Зайнялися бочки з продукцією, жертв немає. Сьогодні ввечері до рятувальників надійшла інформація про пожежу у селі Ставчани Пустомитівського району на території заводу ПП «Оліяр», який виготовляє олію «Майола», повідомляють Патріоти України з посилання...