''Огидні волохаті істоти'': Місто на Хмельниччині накрили дощі з личинок (відео)

Чиновники міськради нашестя гусені у Волочиську "не помітили".
Американський білий метелик. Фото: Вікіпедія.

Місто Волочиськ Хмельницької області буквально накрили дощі із личинок волохатої гусениці. Городяни розповідають, що вони масово сипляться з дерев людям на голови, передають Патріоти України.

"Присісти на будь-яку лавку Волочиська просто страшно, тому що на тебе відразу заповзають ці волохаті істоти", - йдеться в сюжеті. Правда, чиновники міськради нашестя гусені у Волочиську не помітили. Керівник комунального відділу говорить: "Я не бачила, у мене мені вдома гусениця не повзає".

Фахівці кажуть, що це личинки американського білого метелика - карантинного шкідника. Зазвичай ці гусениці пожирають листя плодових дерев, але у Волочиську вони кинулися на все зелене.

"Це проблеми з кліматом, зміна клімату, були дощі, тепер спека пішла. Воно їсть і горіх вже, їсть явір, якщо колись їв тільки плодові дерева, зараз - все кругом", - говорить керівник управління "Держпродпотребслужби" Волочиського району Микола Микуляк.

Джерело: ТСН.ua

Диво від Кернеса: У Харкові з’явиться чи не найбільший фонтан України

понеділок, 22 квітень 2019, 21:27

Діаметр фонтану становитиме 36 метрів. “Сухий” фонтан, який незабаром з’явиться у сквері на площі Свободи у Харкові стане одним із найбільших в Україні. Діаметр фонтану становитиме 36 метрів. Фонтан буде розташовано у сквері між двома корпусами універс...

"Самоходки" ЗСУ стануть ще смертоноснішими для російських окупантів

понеділок, 22 квітень 2019, 20:20

Найбільші втрати регулярним російським військам на Донбасі в гарячі дні 2014-2015 років завдала саме українська артилерія, котра виявилась на порядок вищою за вишколом в порівнянні з російською. В повідомленні наголошується, що в ЗСУ продовжуються захо...