"Окончательно предали Россию!": У Москві істерика через надання Україні статусу аспіранта НАТО

Такий статус ми вже мали, і втратили його виключно через власну непослідовність у зовнішній політиці, адже обрали собі в президенти "послідовного" Януковича, який відмовився від євроатлантичної інтеграції і проголосив Україну позаблоковою державою.

Ілюстрація:Главком

Відновлення статусу країни-аспіранта НАТО, який Україна втратила при Януковичі в 2010 році, було давно очікуваним рішенням. Однак для багатьох експертів і оглядачів воно стало досить несподіваним, якщо не сказати "як грім серед ясного неба". Російські ж ЗМІ сприйняли його жорстко в багнети, розцінюючи мало не як вселенську зраду з боку колективного Заходу напередодні 18 березня, коли заплановано перезатвердження нового старого президента Росії Володимира Путіна. Про це в ефірі одного з телеканалів зазначив український дипломат Вадим Трюхан, інформують Патріоти України.

Відповідаючи на низку питань, що ж сталося, чому саме зараз відновлена справедливість і що означає це рішення для України, тієї ж Росії і для Європи в цілому, Вадим Трюхан зазначив, що, насправді, це ніяка це не сенсація, як деякі у нас думають. Такий статус ми вже мали, і втратили його виключно через власну непослідовність у зовнішній політиці, адже обрали собі в президенти «послідовного» Януковича, який відмовився від євроатлантичної інтеграції і проголосив Україну позаблоковою державою.

Дипломат зазначив, що сам статус аспіранта як такий не несе будь-яких кардинальних змін у відносинах з НАТО. Хіба що річні національні програми стануть дещо амбітними. Повернувши Україну до кола аспірантів, НАТО наочно підтвердило, що не збирається сприймати всерйоз будь-які загрози з боку Москви.

Не можна виключати і того, що рішення було прийнято саме зараз, як відповідь на мілітаристсько-фантастичне Послання господаря Кремля до Федеральних Зборів, проголошене з ейфорією в безпрецедентно пафосній обстановці під оплески російського бомонду.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...