Операція "Ліквідація": Відомий російський актор потрапив в чистилище "Миротворця"

В 2014-2015 роках Володимир Машков знімався у фільмі "Екіпаж" на території окупованого Криму.​

Володимир Машков. Фото: РИА Новости.

Відомий російський актор Володимир Машков потрапив у базу злочинців українського центру "Миротворець" за зйомки в окупованому Криму. Про це йдеться на сайті центру в розділі "Чистилище", передають Патріоти України.

"Машков Володимир Львович. Радянський і російський актор і режисер театру і кіно, член партії "Єдина Росія". Незаконне перетинання державного кордону України під час в'їзду в окупований Росією Крим", - йдеться в повідомленні. В "Миротворці" також представили докази порушення Машковим українського законодавства. Зокрема, в 2014-2015 роках Машков знімався у фільмі "Екіпаж" на території окупованого Криму.

Разом із Машковим у "Чистилище" потрапила литовська актриса і телеведуча Агне Грудіте, яка також знімалася у фільмі "Екіпаж" в Криму.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...