Операція "Ліквідація": Відомий російський актор потрапив в чистилище "Миротворця"

В 2014-2015 роках Володимир Машков знімався у фільмі "Екіпаж" на території окупованого Криму.​

Володимир Машков. Фото: РИА Новости.

Відомий російський актор Володимир Машков потрапив у базу злочинців українського центру "Миротворець" за зйомки в окупованому Криму. Про це йдеться на сайті центру в розділі "Чистилище", передають Патріоти України.

"Машков Володимир Львович. Радянський і російський актор і режисер театру і кіно, член партії "Єдина Росія". Незаконне перетинання державного кордону України під час в'їзду в окупований Росією Крим", - йдеться в повідомленні. В "Миротворці" також представили докази порушення Машковим українського законодавства. Зокрема, в 2014-2015 роках Машков знімався у фільмі "Екіпаж" на території окупованого Криму.

Разом із Машковим у "Чистилище" потрапила литовська актриса і телеведуча Агне Грудіте, яка також знімалася у фільмі "Екіпаж" в Криму.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.