Оце так: У Сумах зрадника з СБУ звільнили з-під варти, бо "ДНР" і "ЛНР" не були визнані терористичними організаціями

У постанові суду зазначається, що в Україні немає жодного нормативно-правового акту, що визначає список організацій Донецької або Луганської областей, які були б визнані терористичними хоча б однією державою або міжнародною організацією.

Бойовики "ДНР". Фото: expres.ua.

Українська влада вважає сепаратистські "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями, а учасників НЗФ "республік" - терористами і сепаратистами. Однак до цього часу жодна держава або якась міжнародна організація офіційно не визнала самопроголошені республіки терористичними. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Диалог.

У підтвердження цього можна навести судовий процес в місті Суми. Суд розглядав справу колишнього полковника СБУ, який звинувачувався в роботі на "силові" структури "ДНР". У постанові суду від 28 квітня поточного року сказано, що суд відмовився визнавати "Донецьку" і "Луганську" народні "республіки" терористичними організаціями.

Колишній офіцер СБУ був заарештований в січні 2015 року. Він хотів влаштуватися на роботу в так зване "МДБ" "ДНР". Суд визнав його невинним за всіма пунктами звинувачення і звільнив з-під варти. У постанові суду зазначається, що в Україні немає жодного нормативно-правового акту, що визначає список організацій Донецької або Луганської областей, які були б визнані терористичними хоча б однією державою або міжнародною організацією.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан