"Комплектують ці загони (батальйони територіальної оборони. - Прим. Ред.) на добровільній основі, перш за все тими, хто пройшов фронт в зоні АТО, має досвід, а також резервістами і військовозобов'язаними. Будемо готувати такі військові підрозділи на зборах. З резервістами вже почали цикл навчань. Генеральний штаб створює також оперативний резерв першої черги з тих, хто звільняється з лав армії. Більш того, розробляємо механізм озброєння всього військовозобов'язаного населення України в разі масштабної агресії противника", - сказав він.
За словами Мамчура, вивчається різний досвід і моделі створення військового резерву, зокрема Ізраїлю та Естонії. "Ізраїль має приблизно таку ж за кількістю армію, як у нас, але там в резерві 700 тисяч високо мотивованих, добре екіпірованих і озброєних людей. Піхотинців для служби або резерву вони готують мінімум шість місяців", - зазначив він.
Втім, варто мати на увазі, що в кожній державі питання створення потужного військового резерву вирішують через державний бюджет. Україна ж, за словами Мамчура, ще довго не матиме відповідних фінансових можливостей.
Підійти до дзеркала в ліфті — рефлекс багатьох із нас, але мало хто замислюється, що це не просто декоративний елемент. Насправді дизайнери ліфтів навмисно вбудовують дзеркала, аби підвищити безпеку, комфорт і навіть психологічний стан пасажирів, перед...
На сесії Парламентської асамблеї НАТО мав бути Петро Порошенко – як учасник делегації.Але офіс Зеленського з підручними з керівництва ВР вирішили його не пустити. От просто тому, що так вирішили.Тепер члени делегації – «слуги» скаржаться, що засідання ...